Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MANAGEMENT COMPANY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pașcani, înmatriculată la 26 iunie 2019.

Identitate

Denumire legală
MANAGEMENT COMPANY S.R.L.
CUI
41313803
Nr. înmatriculare
J2019002258227
EUID
ROONRC.J2019002258227
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
26 iunie 2019

Sediu social

Adresă
Grădiniței, bl. G1B, sc. B, demisol, Municipiul Pașcani, Iași
Localitate
Municipiul Pașcani, Iași

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 26.06.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ANTOCI ANA-MARIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
2,4 mil. lei02019: 43 mii lei2020: 254 mii lei2021: 468 mii lei2022: 321 mii lei2023: 1,4 mil. lei2024: 2,4 mil. lei2025: 1,7 mil. lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
983 mii lei0-2,0 mil. lei2019: 30 mii lei2020: 101 mii lei2021: 196 mii lei2022: 92 mii lei2023: 838 mii lei2024: 983 mii lei2025: -2,0 mil. lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 27 din 336 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Iași, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 3.528 din 25.162 în tot județul, și locul 2.983 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251.661.160 lei-1.987.690 lei51.269.847 lei1.628.675 lei-358.828 lei
20242.448.409 lei982.850 lei62.316.308 lei531.445 lei1.784.863 lei
20231.362.953 lei837.656 lei71.708.508 lei769.895 lei938.613 lei
2022320.604 lei92.367 lei5435.356 lei334.399 lei100.957 lei
2021468.079 lei196.170 lei4317.485 lei119.895 lei197.590 lei
2020254.387 lei100.965 lei2223.237 lei112.617 lei110.620 lei
201942.700 lei30.155 lei139.209 lei8.554 lei30.655 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.661.160 lei
Venituri totale
1.661.212 lei
Cheltuieli totale
3.648.902 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.987.690 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.987.690 lei
Active imobilizate
770 lei
Active circulante
1.269.077 lei
Stocuri
466.636 lei
Creanțe
235.041 lei
Casa și conturi la bănci
567.400 lei
Datorii
1.628.675 lei
Capitaluri
-358.828 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
5

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.448.409 lei
Venituri totale
2.323.433 lei
Cheltuieli totale
1.278.023 lei
Profit brut
1.045.410 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
982.850 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.081 lei
Active circulante
2.313.227 lei
Stocuri
1.478.728 lei
Creanțe
822.667 lei
Casa și conturi la bănci
11.832 lei
Datorii
531.445 lei
Capitaluri
1.784.863 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
6

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.362.953 lei
Venituri totale
1.362.954 lei
Cheltuieli totale
513.671 lei
Profit brut
849.283 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
837.656 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
90.193 lei
Active circulante
1.618.315 lei
Stocuri
427.356 lei
Creanțe
1.182.854 lei
Casa și conturi la bănci
8.105 lei
Datorii
769.895 lei
Capitaluri
938.613 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
7

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Contracte publice

  • 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2023–2024) · valoare însumată de cel mult 2 mii lei
  • 3 atribuiri, de la 2 autorități contractante (2023–2024) · valoare însumată de cel mult 5,1 mil. lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Cei mai mari cumpărători

Ultimele 5 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    REPARATIE CENTRALA TERMICA - CAMIN CULTURAL MIROSLOVESTI

    2.000 lei · COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) · CPV 45259300-0 Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)

  2. Contract nr. 1788/27.03.2024

    Lucrari de izolare termica (Rev.2)

    797.215 lei · COMUNA BALTATI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BALTATI) · CPV 45321000-3 · Procedura simplificata

  3. Contract nr. 29041/11.10.2023

    Lucrari de izolare termica (Rev.2)

    2.321.609 lei · Comuna Belcesti · CPV 45321000-3 · Procedura simplificata

  4. Contract nr. 4475/31.07.2023

    Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)

    1.948.197 lei · COMUNA BALTATI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BALTATI) · CPV 45210000-2 · Procedura simplificata

  5. Cumpărare directă

    Servicii centrala termica Ariston 45 kw - autorizare de functionare

    350 lei · Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret · CPV 71630000-3 Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)

Clasamentul contractelor publice din Iași

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 2 martie 2023 și 6 decembrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑