MAMITAORI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 27 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MAMITAORI S.R.L.
- CUI
- 44650927
- Nr. înmatriculare
- J33/1401/2021
- EUID
- ROONRC.J33/1401/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- MĂRĂȘEȘTI, nr. 44, bl. 1, sc. D, ap. 25, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720182
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MORO MARIA ANTONIETTA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 97 din 105 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, județul Suceava, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 15.245 din 16.671 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.199 lei | -1.418 lei | — | 21.542 lei | 360 lei | 21.182 lei |
| 2024 | 11.363 lei | 368 lei | — | 22.224 lei | -375 lei | 22.599 lei |
| 2023 | 16.434 lei | -4.323 lei | — | 22.231 lei | 0 lei | 22.231 lei |
| 2022 | 15.068 lei | 3.332 lei | — | 26.606 lei | 52 lei | 26.554 lei |
| 2021 | 30.072 lei | 23.022 lei | — | 3.850 lei | -19.372 lei | 23.222 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.199 lei
- Venituri totale
- 8.199 lei
- Cheltuieli totale
- 9.617 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.418 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.418 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.542 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43 lei
- Datorii
- 360 lei
- Capitaluri
- 21.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.363 lei
- Venituri totale
- 11.363 lei
- Cheltuieli totale
- 10.929 lei
- Profit brut
- 434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 368 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.224 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.479 lei
- Casa și conturi la bănci
- 745 lei
- Datorii
- -375 lei
- Capitaluri
- 22.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.434 lei
- Venituri totale
- 16.488 lei
- Cheltuieli totale
- 20.811 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.323 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.323 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.231 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.573 lei
- Casa și conturi la bănci
- 658 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 22.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului