MAGNIFIQUE DENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 10 aprilie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MAGNIFIQUE DENT S.R.L.
- CUI
- 39161800
- Nr. înmatriculare
- J8/777/2018
- EUID
- ROONRC.J8/777/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN BACIU, nr. 42-56, bl. 3-4, ap. 57, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500170
Contact
- Telefon
- 0751 496 039
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 noiembrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 18 ian)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.04.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BACIU BOGDAN-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 144 din 415 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Brașov, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 7.364 din 25.481 în tot județul, și locul 8.274 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 109%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 503.005 lei | 3.990 lei | 1 | 178.591 lei | 157.603 lei | 20.988 lei |
| 2024 | 240.925 lei | 31.479 lei | 1 | 94.545 lei | 62.797 lei | 31.748 lei |
| 2023 | 335.555 lei | 157.428 lei | 1 | 166.915 lei | 9.246 lei | 157.669 lei |
| 2022 | 287.405 lei | 269.703 lei | — | 270.233 lei | 289 lei | 269.944 lei |
| 2021 | 261.305 lei | 237.142 lei | — | 239.598 lei | 2.216 lei | 237.382 lei |
| 2020 | 135.485 lei | 129.035 lei | — | 131.049 lei | 1.331 lei | 129.718 lei |
| 2019 | 97.321 lei | 79.067 lei | 1 | 80.020 lei | 713 lei | 79.307 lei |
| 2018 | 53.701 lei | 25.860 lei | 1 | 29.200 lei | 3.140 lei | 26.060 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 503.005 lei
- Venituri totale
- 509.143 lei
- Cheltuieli totale
- 491.619 lei
- Profit brut
- 17.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.990 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.057 lei
- Active circulante
- 90.534 lei
- Stocuri
- 35.840 lei
- Creanțe
- 44.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.521 lei
- Datorii
- 157.603 lei
- Capitaluri
- 20.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.925 lei
- Venituri totale
- 240.925 lei
- Cheltuieli totale
- 202.866 lei
- Profit brut
- 38.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.479 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.953 lei
- Active circulante
- 85.592 lei
- Stocuri
- 18.753 lei
- Creanțe
- 52.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.666 lei
- Datorii
- 62.797 lei
- Capitaluri
- 31.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 335.555 lei
- Venituri totale
- 335.683 lei
- Cheltuieli totale
- 174.964 lei
- Profit brut
- 160.719 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 157.428 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.694 lei
- Active circulante
- 157.221 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 152.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.650 lei
- Datorii
- 9.246 lei
- Capitaluri
- 157.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului