MAGNA INTERIORS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 16 februarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MAGNA INTERIORS S.R.L.
- CUI
- 37055188
- Nr. înmatriculare
- J2017000236038
- EUID
- ROONRC.J2017000236038
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 februarie 2017
Sediu social
- Adresă
- OLTENITEI, nr. 181, bl. BO, sc. 4, et. 4, ap. 77, Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 06.09.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGOIŢĂ EUGENIU-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -789 lei | — | 1.390 lei | 15.887 lei | -14.497 lei |
| 2024 | — | -13.584 lei | — | 10.008 lei | 23.716 lei | -13.708 lei |
| 2023 | — | -9.471 lei | — | 416.173 lei | 419.622 lei | -124 lei |
| 2022 | 25.000 lei | 9.107 lei | 1 | 425.645 lei | 419.623 lei | 9.347 lei |
| 2021 | 294.052 lei | 214.197 lei | 1 | 435.592 lei | 33.366 lei | 405.551 lei |
| 2020 | 253.356 lei | 158.287 lei | 1 | 243.189 lei | 53.300 lei | 191.355 lei |
| 2019 | 111.800 lei | 46.850 lei | 1 | 94.320 lei | 62.718 lei | 33.068 lei |
| 2018 | 56.852 lei | -15.010 lei | 1 | 30.236 lei | 44.018 lei | -13.782 lei |
| 2017 | 10.520 lei | 1.028 lei | 1 | 9.730 lei | 8.502 lei | 1.228 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 789 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 789 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 789 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.390 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13 lei
- Datorii
- 15.887 lei
- Capitaluri
- -14.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 13.584 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.584 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.584 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.008 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.631 lei
- Datorii
- 23.716 lei
- Capitaluri
- -13.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.471 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.471 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.471 lei
- Active imobilizate
- 9.928 lei
- Active circulante
- 406.245 lei
- Stocuri
- 3.655 lei
- Creanțe
- 402.589 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 419.622 lei
- Capitaluri
- -124 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.000 lei
- Venituri totale
- 25.000 lei
- Cheltuieli totale
- 15.143 lei
- Profit brut
- 9.857 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.107 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.400 lei
- Active circulante
- 406.245 lei
- Stocuri
- 3.655 lei
- Creanțe
- 126.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 276.362 lei
- Datorii
- 419.623 lei
- Capitaluri
- 9.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.052 lei
- Venituri totale
- 294.052 lei
- Cheltuieli totale
- 71.033 lei
- Profit brut
- 223.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 214.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.952 lei
- Active circulante
- 406.640 lei
- Stocuri
- 3.655 lei
- Creanțe
- 96.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 306.507 lei
- Datorii
- 33.366 lei
- Capitaluri
- 405.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 253.356 lei
- Venituri totale
- 253.356 lei
- Cheltuieli totale
- 92.536 lei
- Profit brut
- 160.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.840 lei
- Active circulante
- 202.349 lei
- Stocuri
- 3.655 lei
- Creanțe
- 72.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.760 lei
- Datorii
- 53.300 lei
- Capitaluri
- 191.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.800 lei
- Venituri totale
- 111.800 lei
- Cheltuieli totale
- 63.825 lei
- Profit brut
- 47.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.249 lei
- Active circulante
- 53.071 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.832 lei
- Datorii
- 62.718 lei
- Capitaluri
- 33.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.852 lei
- Venituri totale
- 56.852 lei
- Cheltuieli totale
- 70.156 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.304 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.010 lei
- Active imobilizate
- 4.616 lei
- Active circulante
- 25.620 lei
- Stocuri
- 1.504 lei
- Creanțe
- 23.126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 990 lei
- Datorii
- 44.018 lei
- Capitaluri
- -13.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.520 lei
- Venituri totale
- 10.670 lei
- Cheltuieli totale
- 9.322 lei
- Profit brut
- 1.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 9.730 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 9.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 209 lei
- Datorii
- 8.502 lei
- Capitaluri
- 1.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN Rev.3)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN Rev.3)
- 6120 · Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului