MAG MANAGEMENT BUSINESS 887 SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 16 ianuarie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- MAG MANAGEMENT BUSINESS 887 SRL
- CUI
- 29544787
- Nr. înmatriculare
- J40/338/2012
- EUID
- ROONRC.J40/338/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 ianuarie 2012
Sediu social
- Adresă
- B-dul TIMISOARA, nr. 103E, bl. CORP A, sc. 1, et. 6, ap. 49, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Contact
- Telefon
- 0719 388 808
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.01.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUSAT LUMINITA MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.062 din 1.114 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, municipiul București, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 120.862 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.512 lei | -20.904 lei | — | 8.707 lei | 36.890 lei | -26.728 lei |
| 2024 | 8.571 lei | 2.383 lei | — | 7.756 lei | 14.722 lei | -5.824 lei |
| 2023 | 8.571 lei | -2.583 lei | — | 9.239 lei | 18.588 lei | -8.207 lei |
| 2022 | 8.571 lei | 2.800 lei | — | 8.856 lei | 16.622 lei | -5.624 lei |
| 2021 | 8.571 lei | -4.006 lei | — | 7.191 lei | 16.757 lei | -8.424 lei |
| 2020 | 8.571 lei | -7.078 lei | — | 2.897 lei | 8.457 lei | -4.418 lei |
| 2019 | 8.571 lei | -3.309 lei | — | 2.330 lei | 811 lei | 2.661 lei |
| 2018 | 8.571 lei | -7.903 lei | — | 4.937 lei | 109 lei | 5.970 lei |
| 2017 | 25.007 lei | 773 lei | — | 16.318 lei | 3.587 lei | 13.873 lei |
| 2016 | 28.063 lei | 8.557 lei | — | 14.170 lei | 925 lei | 13.245 lei |
| 2015 | 35.573 lei | 13.501 lei | — | 10.856 lei | 6.168 lei | 4.688 lei |
| 2014 | 62.231 lei | 2.147 lei | — | 5.848 lei | 14.585 lei | -8.737 lei |
| 2013 | 48.030 lei | -4.160 lei | — | 8.054 lei | 18.938 lei | -10.884 lei |
| 2012 | 33.749 lei | -6.924 lei | — | 11.387 lei | 18.111 lei | -6.724 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.512 lei
- Venituri totale
- 8.512 lei
- Cheltuieli totale
- 29.416 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.904 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.904 lei
- Active imobilizate
- 1.672 lei
- Active circulante
- 7.035 lei
- Stocuri
- 3.796 lei
- Creanțe
- 3.224 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15 lei
- Datorii
- 36.890 lei
- Capitaluri
- -26.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.571 lei
- Venituri totale
- 8.571 lei
- Cheltuieli totale
- 6.188 lei
- Profit brut
- 2.383 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.628 lei
- Active circulante
- 5.128 lei
- Stocuri
- 3.796 lei
- Creanțe
- -206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.538 lei
- Datorii
- 14.722 lei
- Capitaluri
- -5.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.571 lei
- Venituri totale
- 8.571 lei
- Cheltuieli totale
- 11.154 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.583 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.583 lei
- Active imobilizate
- 3.583 lei
- Active circulante
- 5.656 lei
- Stocuri
- 3.796 lei
- Creanțe
- -34 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.894 lei
- Datorii
- 18.588 lei
- Capitaluri
- -8.207 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.