Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ZOOMCONTAINER S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Smârdan, Comuna Smârdan, înmatriculată la 6 ianuarie 2020.

Identitate

Denumire legală
ZOOMCONTAINER S.R.L.
CUI
42070249
Nr. înmatriculare
J2020000001177
EUID
ROONRC.J2020000001177
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
6 ianuarie 2020

Sediu social

Adresă
SMÎRDAN, nr. 30, str. Avram Iancu, parter, camera 1, Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Galați
Cod poștal
807275

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 decembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 06.01.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MAFTEI IONEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
187 mii lei02020: 84 mii lei2021: fără date2022: fără date2023: fără date2024: 187 mii lei2025: 12 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
20 mii lei0-25 mii lei2020: 20 mii lei2021: -200 lei2022: -280 lei2023: -9 mii lei2024: -20 mii lei2025: -25 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 178 din 197 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Galați, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 12.348 din 13.743 în tot județul, și locul 4.851 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 93%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202512.160 lei-25.254 lei11.254 lei36.491 lei-35.237 lei
2024186.736 lei-20.214 lei16.137 lei16.120 lei-9.983 lei
2023-9.061 lei10.491 lei260 lei10.231 lei
2022-280 lei19.292 lei0 lei19.292 lei
2021-200 lei19.772 lei200 lei19.572 lei
202083.596 lei19.572 lei131.334 lei11.562 lei19.772 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
12.160 lei
Venituri totale
12.160 lei
Cheltuieli totale
37.414 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
25.254 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
25.254 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
1.254 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
1.092 lei
Casa și conturi la bănci
162 lei
Datorii
36.491 lei
Capitaluri
-35.237 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
186.736 lei
Venituri totale
186.736 lei
Cheltuieli totale
206.950 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
20.214 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
20.214 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
6.137 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
5.642 lei
Casa și conturi la bănci
495 lei
Datorii
16.120 lei
Capitaluri
-9.983 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
9.061 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
9.061 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
9.061 lei
Active imobilizate
Active circulante
10.491 lei
Stocuri
Creanțe
382 lei
Casa și conturi la bănci
10.109 lei
Datorii
260 lei
Capitaluri
10.231 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Coduri anterioare (9 din 9)
  • 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (Rev.2, recodificat în 2511, până la 2 sept)
  • 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4331 · Lucrări de ipsoserie (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4339 · Alte lucrări de finisare (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (Rev.2, până la 2 sept)
  • 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (Rev.2, recodificat în 4690, până la 2 sept)
  • 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (Rev.2, recodificat în 4941, până la 2 sept)

Istoric

Denumire
  • MAFRAFI M.I.L. PUB S.R.L. (8 iul → 2 sept)
  • ZOOMCONTAINER S.R.L. (2 sept → prezent)

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Denumire schimbată în „ZOOMCONTAINER S.R.L.
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  6. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  7. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑