MAESTRO OTTO CLEANING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oltenița, înmatriculată la 3 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MAESTRO OTTO CLEANING S.R.L.
- CUI
- 39951257
- Nr. înmatriculare
- J2018000577510
- EUID
- ROONRC.J2018000577510
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- MIHAI BRAVU, nr. 70-92, bl. AI-2, sc. C, et. 2, ap. 5, CAMERA 2, Municipiul Oltenița, Călărași
- Localitate
- Municipiul Oltenița, Călărași
- Cod poștal
- 915400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DECU CRISTIAN — administrator
- DECU GEORGETA — administrator
- DECU IULIAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 61 din 711 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Călărași, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 675 din 5.444 în tot județul, și locul 815 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.264.770 lei | 64.916 lei | 4 | 1.642.980 lei | 1.242.964 lei | 447.315 lei |
| 2024 | 2.920.248 lei | 19.665 lei | 5 | 1.644.481 lei | 1.377.918 lei | 382.399 lei |
| 2023 | 2.636.026 lei | 13.568 lei | 5 | 1.638.217 lei | 1.360.380 lei | 362.734 lei |
| 2022 | 1.945.135 lei | 165.357 lei | 3 | 997.171 lei | 683.596 lei | 313.575 lei |
| 2021 | 1.118.316 lei | 42.117 lei | 4 | 767.343 lei | 619.125 lei | 148.218 lei |
| 2020 | 522.512 lei | 52.986 lei | 2 | 261.083 lei | 162.878 lei | 98.205 lei |
| 2019 | 609.669 lei | 50.126 lei | 2 | 62.631 lei | 17.412 lei | 45.219 lei |
| 2018 | 27.104 lei | -5.107 lei | 2 | 79.035 lei | 83.942 lei | -4.907 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.264.770 lei
- Venituri totale
- 2.505.950 lei
- Cheltuieli totale
- 2.427.277 lei
- Profit brut
- 78.673 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.916 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 348.776 lei
- Active circulante
- 1.294.204 lei
- Stocuri
- 1.277.043 lei
- Creanțe
- 9.133 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.028 lei
- Datorii
- 1.242.964 lei
- Capitaluri
- 447.315 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.920.248 lei
- Venituri totale
- 2.945.033 lei
- Cheltuieli totale
- 2.917.883 lei
- Profit brut
- 27.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 398.428 lei
- Active circulante
- 1.246.053 lei
- Stocuri
- 1.275.967 lei
- Creanțe
- 7.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- -41.746 lei
- Datorii
- 1.377.918 lei
- Capitaluri
- 382.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.636.026 lei
- Venituri totale
- 2.641.331 lei
- Cheltuieli totale
- 2.619.984 lei
- Profit brut
- 21.347 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.568 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124.328 lei
- Active circulante
- 1.513.889 lei
- Stocuri
- 1.490.113 lei
- Creanțe
- 55.962 lei
- Casa și conturi la bănci
- -32.186 lei
- Datorii
- 1.360.380 lei
- Capitaluri
- 362.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.945.135 lei
- Venituri totale
- 1.945.135 lei
- Cheltuieli totale
- 1.760.327 lei
- Profit brut
- 184.808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 165.357 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.867 lei
- Active circulante
- 911.304 lei
- Stocuri
- 733.070 lei
- Creanțe
- 91.355 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.879 lei
- Datorii
- 683.596 lei
- Capitaluri
- 313.575 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.118.316 lei
- Venituri totale
- 1.118.316 lei
- Cheltuieli totale
- 1.064.792 lei
- Profit brut
- 53.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.117 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 297.180 lei
- Active circulante
- 470.163 lei
- Stocuri
- 370.613 lei
- Creanțe
- 80.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.141 lei
- Datorii
- 619.125 lei
- Capitaluri
- 148.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 522.512 lei
- Venituri totale
- 522.512 lei
- Cheltuieli totale
- 464.301 lei
- Profit brut
- 58.211 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.986 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 261.083 lei
- Stocuri
- 86.010 lei
- Creanțe
- 146.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.575 lei
- Datorii
- 162.878 lei
- Capitaluri
- 98.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 609.669 lei
- Venituri totale
- 609.669 lei
- Cheltuieli totale
- 553.435 lei
- Profit brut
- 56.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.631 lei
- Stocuri
- 35.122 lei
- Creanțe
- 5.426 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.083 lei
- Datorii
- 17.412 lei
- Capitaluri
- 45.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.104 lei
- Venituri totale
- 27.104 lei
- Cheltuieli totale
- 31.940 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.836 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.107 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.035 lei
- Stocuri
- 55.532 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 23.503 lei
- Datorii
- 83.942 lei
- Capitaluri
- -4.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului