MADE RAILWAY DESIGN & CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 31 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MADE RAILWAY DESIGN & CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 45552641
- Nr. înmatriculare
- J23/574/2022
- EUID
- ROONRC.J23/574/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- MORILOR, nr. 7, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STERIE DORU-RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 567 din 774 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Ilfov, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 28.485 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 74%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.310 lei | -5.295 lei | 1 | 41.712 lei | 4.819 lei | 36.937 lei |
| 2024 | 408.957 lei | 287.047 lei | 1 | 414.449 lei | 127.162 lei | 287.287 lei |
| 2023 | 78.988 lei | 1.491 lei | 1 | 14.751 lei | 6.979 lei | 7.848 lei |
| 2022 | 54.100 lei | 13.525 lei | 1 | 14.615 lei | 890 lei | 13.725 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.310 lei
- Venituri totale
- 105.512 lei
- Cheltuieli totale
- 109.771 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.259 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.295 lei
- Active imobilizate
- 3.376 lei
- Active circulante
- 38.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.946 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.390 lei
- Datorii
- 4.819 lei
- Capitaluri
- 36.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 408.957 lei
- Venituri totale
- 408.957 lei
- Cheltuieli totale
- 114.311 lei
- Profit brut
- 294.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 287.047 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.748 lei
- Active circulante
- 403.701 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- 246.357 lei
- Datorii
- 127.162 lei
- Capitaluri
- 287.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.988 lei
- Venituri totale
- 78.988 lei
- Cheltuieli totale
- 76.825 lei
- Profit brut
- 2.163 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.491 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.983 lei
- Active circulante
- 12.768 lei
- Stocuri
- 1.500 lei
- Creanțe
- 5.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.802 lei
- Datorii
- 6.979 lei
- Capitaluri
- 7.848 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului