M.S.M. TOTAL SERVICE AUTO SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 5 august 2015.
Identitate
- Denumire legală
- M.S.M. TOTAL SERVICE AUTO SRL
- CUI
- 34855496
- Nr. înmatriculare
- J40/9615/2015
- EUID
- ROONRC.J40/9615/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 august 2015
Sediu social
- Adresă
- COLENTINA, nr. 347, IN SUPRAFATA DE 30 MP, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21169
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.08.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAKKAWI MUSIF — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 534 din 1.024 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, municipiul București, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 66.849 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 255.123 lei | 91.012 lei | 2 | 30.397 lei | 29.383 lei | 1.014 lei |
| 2024 | 232.607 lei | -35.387 lei | 2 | 6.757 lei | 96.755 lei | -89.998 lei |
| 2023 | 182.833 lei | -46.795 lei | 2 | 6.963 lei | 61.574 lei | -54.611 lei |
| 2022 | 153.168 lei | -24.988 lei | 1 | 27.795 lei | 35.611 lei | -7.816 lei |
| 2021 | 163.598 lei | 8.602 lei | 1 | 22.280 lei | 5.109 lei | 17.171 lei |
| 2020 | 98.948 lei | 6.197 lei | — | 11.604 lei | 3.034 lei | 8.570 lei |
| 2019 | 73.810 lei | 646 lei | — | 6.432 lei | 4.060 lei | 2.372 lei |
| 2018 | 56.145 lei | 4.696 lei | — | 5.316 lei | 3.590 lei | 1.726 lei |
| 2017 | 50.998 lei | 458 lei | 1 | 3.599 lei | 6.569 lei | -2.970 lei |
| 2016 | 47.494 lei | -2.073 lei | 1 | 4.577 lei | 8.005 lei | -3.428 lei |
| 2015 | 4.475 lei | -1.855 lei | 1 | 3.255 lei | 4.610 lei | -1.355 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 255.123 lei
- Venituri totale
- 386.368 lei
- Cheltuieli totale
- 289.530 lei
- Profit brut
- 96.838 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.012 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.397 lei
- Stocuri
- 17.325 lei
- Creanțe
- 282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.790 lei
- Datorii
- 29.383 lei
- Capitaluri
- 1.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.607 lei
- Venituri totale
- 233.064 lei
- Cheltuieli totale
- 266.121 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.057 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.387 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.757 lei
- Stocuri
- 3.231 lei
- Creanțe
- 282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.244 lei
- Datorii
- 96.755 lei
- Capitaluri
- -89.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.833 lei
- Venituri totale
- 182.833 lei
- Cheltuieli totale
- 228.171 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.338 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.795 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.963 lei
- Stocuri
- 2.905 lei
- Creanțe
- 845 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.213 lei
- Datorii
- 61.574 lei
- Capitaluri
- -54.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.168 lei
- Venituri totale
- 153.168 lei
- Cheltuieli totale
- 174.228 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.060 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.988 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.795 lei
- Stocuri
- 5.452 lei
- Creanțe
- 2.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.853 lei
- Datorii
- 35.611 lei
- Capitaluri
- -7.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.598 lei
- Venituri totale
- 167.342 lei
- Cheltuieli totale
- 154.378 lei
- Profit brut
- 12.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.280 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.475 lei
- Datorii
- 5.109 lei
- Capitaluri
- 17.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.948 lei
- Venituri totale
- 98.948 lei
- Cheltuieli totale
- 90.794 lei
- Profit brut
- 8.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.604 lei
- Stocuri
- 1.647 lei
- Creanțe
- 805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.152 lei
- Datorii
- 3.034 lei
- Capitaluri
- 8.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.810 lei
- Venituri totale
- 73.810 lei
- Cheltuieli totale
- 70.950 lei
- Profit brut
- 2.860 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 646 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.432 lei
- Stocuri
- 1.873 lei
- Creanțe
- 301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.258 lei
- Datorii
- 4.060 lei
- Capitaluri
- 2.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.145 lei
- Venituri totale
- 56.145 lei
- Cheltuieli totale
- 49.763 lei
- Profit brut
- 6.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.316 lei
- Stocuri
- 4.367 lei
- Creanțe
- 301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 648 lei
- Datorii
- 3.590 lei
- Capitaluri
- 1.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.998 lei
- Venituri totale
- 50.998 lei
- Cheltuieli totale
- 49.010 lei
- Profit brut
- 1.988 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 458 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.599 lei
- Stocuri
- 2.925 lei
- Creanțe
- 304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 370 lei
- Datorii
- 6.569 lei
- Capitaluri
- -2.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.494 lei
- Venituri totale
- 47.494 lei
- Cheltuieli totale
- 48.142 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 648 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.073 lei
- Active imobilizate
- 213 lei
- Active circulante
- 4.364 lei
- Stocuri
- 2.270 lei
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.090 lei
- Datorii
- 8.005 lei
- Capitaluri
- -3.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.475 lei
- Venituri totale
- 4.475 lei
- Cheltuieli totale
- 6.211 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.855 lei
- Active imobilizate
- 550 lei
- Active circulante
- 2.705 lei
- Stocuri
- 74 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.631 lei
- Datorii
- 4.610 lei
- Capitaluri
- -1.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului