M.M. MARIUS PRODUCTIE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 29 ianuarie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- M.M. MARIUS PRODUCTIE SRL
- CUI
- 15163510
- Nr. înmatriculare
- J40/1149/2003
- EUID
- ROONRC.J40/1149/2003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2003
Sediu social
- Adresă
- Aleea Băiuț, nr. 9A, bl. C36, sc. A, et. 2, ap. 10, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 0
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 28 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂLUŞEL MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2014.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 lei | -19.902 lei | 1 | 55.168 lei | 151.010 lei | -95.842 lei |
| 2013 | 101.410 lei | -14.179 lei | 1 | 54.255 lei | 130.195 lei | -75.940 lei |
| 2012 | 52.175 lei | -10.760 lei | 1 | 58.817 lei | 120.578 lei | -61.761 lei |
| 2011 | 11.363 lei | -23.361 lei | 1 | 56.449 lei | 108.578 lei | -52.129 lei |
| 2010 | 3.475 lei | -13.188 lei | 1 | 49.571 lei | 78.339 lei | -28.768 lei |
| 2009 | — | -15.313 lei | — | 49.499 lei | 65.079 lei | -15.580 lei |
| 2008 | 6.742 lei | -31.714 lei | 1 | 50.397 lei | 50.664 lei | -267 lei |
Toți indicatorii
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 14 lei
- Cheltuieli totale
- 19.915 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.901 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.902 lei
- Active imobilizate
- 4.426 lei
- Active circulante
- 50.742 lei
- Stocuri
- 40.650 lei
- Creanțe
- 9.929 lei
- Casa și conturi la bănci
- 163 lei
- Datorii
- 151.010 lei
- Capitaluri
- -95.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 101.410 lei
- Venituri totale
- 101.411 lei
- Cheltuieli totale
- 112.790 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.379 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.179 lei
- Active imobilizate
- 4.426 lei
- Active circulante
- 49.829 lei
- Stocuri
- 40.650 lei
- Creanțe
- 8.969 lei
- Casa și conturi la bănci
- 210 lei
- Datorii
- 130.195 lei
- Capitaluri
- -75.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 52.175 lei
- Venituri totale
- 52.177 lei
- Cheltuieli totale
- 62.937 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.760 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.760 lei
- Active imobilizate
- 4.426 lei
- Active circulante
- 54.391 lei
- Stocuri
- 40.650 lei
- Creanțe
- 9.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.914 lei
- Datorii
- 120.578 lei
- Capitaluri
- -61.761 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.363 lei
- Venituri totale
- 12.284 lei
- Cheltuieli totale
- 35.645 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.361 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.361 lei
- Active imobilizate
- 4.426 lei
- Active circulante
- 52.023 lei
- Stocuri
- 41.503 lei
- Creanțe
- 6.108 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.412 lei
- Datorii
- 108.578 lei
- Capitaluri
- -52.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.475 lei
- Venituri totale
- 3.475 lei
- Cheltuieli totale
- 15.013 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 11.538 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 13.188 lei
- Active imobilizate
- 4.490 lei
- Active circulante
- 45.081 lei
- Stocuri
- 40.537 lei
- Creanțe
- 4.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94 lei
- Datorii
- 78.339 lei
- Capitaluri
- -28.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 955 lei
- Cheltuieli totale
- 16.268 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 15.313 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 15.313 lei
- Active imobilizate
- 4.426 lei
- Active circulante
- 45.073 lei
- Stocuri
- 41.598 lei
- Creanțe
- 3.370 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105 lei
- Datorii
- 65.079 lei
- Capitaluri
- -15.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.742 lei
- Venituri totale
- 6.742 lei
- Cheltuieli totale
- 38.287 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 31.545 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 31.714 lei
- Active imobilizate
- 10.108 lei
- Active circulante
- 40.289 lei
- Stocuri
- 38.048 lei
- Creanțe
- 1.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- 833 lei
- Datorii
- 50.664 lei
- Capitaluri
- -267 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului