Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

M.M.&M. DI ROVESTI SERGIO SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Braniștea, Comuna Oinacu, înmatriculată la 14 martie 2016.

Identitate

Denumire legală
M.M.&M. DI ROVESTI SERGIO SRL
CUI
35799025
Nr. înmatriculare
J2016000162529
EUID
ROONRC.J2016000162529
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
14 martie 2016

Sediu social

Adresă
Poștei, nr. 8, CAMERA 2, Sat Braniștea, Comuna Oinacu, Giurgiu
Cod poștal
87176

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 15 nov)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 14.03.2016
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ROVESTI SERGIO — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
270 mii lei02016: 109 mii lei2017: 210 mii lei2019: 92 mii lei2023: 270 mii lei2024: 191 mii lei20162017201920232024
Rezultat net
127 mii lei0-47 mii lei2016: 85 mii lei2017: 127 mii lei2019: 32 mii lei2023: 80 mii lei2024: -47 mii lei20162017201920232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024190.667 lei-46.687 lei247.372 lei-95.287 lei142.659 lei
2023270.197 lei80.097 lei167.143 lei-122.204 lei189.347 lei
201992.485 lei32.417 lei340.978 lei26.473 lei314.505 lei
2017209.888 lei127.466 lei213.587 lei571 lei213.016 lei
2016108.678 lei85.350 lei92.178 lei6.628 lei85.550 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
190.667 lei
Venituri totale
190.667 lei
Cheltuieli totale
235.755 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
45.088 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
46.687 lei
Active imobilizate
Active circulante
47.372 lei
Stocuri
5.937 lei
Creanțe
-20.627 lei
Casa și conturi la bănci
62.062 lei
Datorii
-95.287 lei
Capitaluri
142.659 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
270.197 lei
Venituri totale
270.274 lei
Cheltuieli totale
188.146 lei
Profit brut
82.128 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
80.097 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
67.143 lei
Stocuri
5.937 lei
Creanțe
7.176 lei
Casa și conturi la bănci
54.030 lei
Datorii
-122.204 lei
Capitaluri
189.347 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
92.485 lei
Venituri totale
92.643 lei
Cheltuieli totale
58.703 lei
Profit brut
33.940 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
32.417 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
340.978 lei
Stocuri
5.937 lei
Creanțe
70 lei
Casa și conturi la bănci
334.971 lei
Datorii
26.473 lei
Capitaluri
314.505 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  4. 2018

    • Reactivată fiscal de ANAF
  5. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  6. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑