M&M COMPLET SUPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 26 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- M&M COMPLET SUPORT S.R.L.
- CUI
- 45530937
- Nr. înmatriculare
- J12/369/2022
- EUID
- ROONRC.J12/369/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- CIUCAȘ, nr. 5, bl. L1, sc. 4, et. 3, ap. 37, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400545
Contact
- Telefon
- 0745 311 105
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 iulie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHERESTEȘIU RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 245 din 289 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Cluj, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 29.484 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.139 lei | 49.953 lei | — | 309.281 lei | 178.630 lei | 130.651 lei |
| 2024 | 204.407 lei | 100.905 lei | — | 249.179 lei | 18.481 lei | 230.698 lei |
| 2023 | 197.560 lei | 129.553 lei | 1 | 151.216 lei | 21.423 lei | 129.793 lei |
| 2022 | 179.647 lei | 142.406 lei | 1 | 150.520 lei | 7.914 lei | 142.606 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.139 lei
- Venituri totale
- 103.639 lei
- Cheltuieli totale
- 43.195 lei
- Profit brut
- 60.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.953 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.657 lei
- Active circulante
- 306.624 lei
- Stocuri
- 2.188 lei
- Creanțe
- 182.638 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.798 lei
- Datorii
- 178.630 lei
- Capitaluri
- 130.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.407 lei
- Venituri totale
- 204.407 lei
- Cheltuieli totale
- 83.422 lei
- Profit brut
- 120.985 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.866 lei
- Active circulante
- 243.313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 136.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.265 lei
- Datorii
- 18.481 lei
- Capitaluri
- 230.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.560 lei
- Venituri totale
- 197.560 lei
- Cheltuieli totale
- 66.106 lei
- Profit brut
- 131.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.778 lei
- Active circulante
- 147.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.906 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.532 lei
- Datorii
- 21.423 lei
- Capitaluri
- 129.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului