M.L.A. ALLESTIMENTI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Berceni, Comuna Berceni, înmatriculată la 5 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- M.L.A. ALLESTIMENTI S.R.L.
- CUI
- 46777430
- Nr. înmatriculare
- J2022003278134
- EUID
- ROONRC.J2022003278134
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- CAMPULUI, nr. 15H, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Localitate
- Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Cod poștal
- 905500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.06.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MITROI IOANA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 237 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4332, județul Ilfov, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 16.187 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 375.158 lei | 254.964 lei | 1 | 324.565 lei | 69.320 lei | 255.245 lei |
| 2024 | 295.507 lei | 188.073 lei | 1 | 260.562 lei | 72.249 lei | 188.313 lei |
| 2023 | 286.862 lei | 154.527 lei | 1 | 156.172 lei | 6.285 lei | 149.887 lei |
| 2022 | 20.265 lei | -4.840 lei | 1 | 23.312 lei | 27.952 lei | -4.640 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 375.158 lei
- Venituri totale
- 375.439 lei
- Cheltuieli totale
- 115.816 lei
- Profit brut
- 259.623 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 254.964 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.949 lei
- Active circulante
- 271.616 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 258.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.194 lei
- Datorii
- 69.320 lei
- Capitaluri
- 255.245 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.507 lei
- Venituri totale
- 295.562 lei
- Cheltuieli totale
- 104.680 lei
- Profit brut
- 190.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 188.073 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69.377 lei
- Active circulante
- 191.185 lei
- Stocuri
- 119 lei
- Creanțe
- 188.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.034 lei
- Datorii
- 72.249 lei
- Capitaluri
- 188.313 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.862 lei
- Venituri totale
- 287.077 lei
- Cheltuieli totale
- 129.739 lei
- Profit brut
- 157.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.527 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.658 lei
- Active circulante
- 67.514 lei
- Stocuri
- 119 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 67.395 lei
- Datorii
- 6.285 lei
- Capitaluri
- 149.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.265 lei
- Venituri totale
- 20.319 lei
- Cheltuieli totale
- 24.956 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.637 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.840 lei
- Active imobilizate
- 4.089 lei
- Active circulante
- 19.223 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 6.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.693 lei
- Datorii
- 27.952 lei
- Capitaluri
- -4.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1612 · Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1625 · Fabricarea de uși și ferestre din lemn (CAEN Rev.3)
- 1627 · Finisarea articolelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului