M BUSINESS LINE STRATEGY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 28 iunie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- M BUSINESS LINE STRATEGY SRL
- CUI
- 31939410
- Nr. înmatriculare
- J40/8202/2013
- EUID
- ROONRC.J40/8202/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iunie 2013
Sediu social
- Adresă
- CHITILEI, nr. 176, et. 3, ap. 301, BIROUL NR.1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12403
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 21 dec)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.06.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRUESCU MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 217 din 841 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, municipiul București, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 48.914 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 407.225 lei | 174.541 lei | 1 | 200.234 lei | 25.453 lei | 174.781 lei |
| 2024 | 579.963 lei | 168.435 lei | 2 | 231.104 lei | 62.429 lei | 168.675 lei |
| 2023 | 585.983 lei | 265.656 lei | 2 | 355.841 lei | 89.945 lei | 265.896 lei |
| 2022 | 467.430 lei | 200.092 lei | 2 | 340.176 lei | 139.844 lei | 200.332 lei |
| 2021 | 432.460 lei | 192.210 lei | 2 | 373.530 lei | 125.699 lei | 247.831 lei |
| 2020 | 327.559 lei | 53.734 lei | 1 | 334.976 lei | 79.463 lei | 255.621 lei |
| 2019 | 313.172 lei | 159.748 lei | 1 | 276.940 lei | 75.256 lei | 201.887 lei |
| 2018 | — | -1.389 lei | — | 42.139 lei | 0 lei | 42.139 lei |
| 2017 | — | -1.500 lei | — | 52.176 lei | 8.648 lei | 43.528 lei |
| 2016 | — | -30.528 lei | 0 | 53.676 lei | 8.649 lei | 45.027 lei |
| 2015 | 101.866 lei | -9.440 lei | 1 | 76.711 lei | 1.155 lei | 75.556 lei |
| 2014 | 73.548 lei | 4.732 lei | 1 | 96.233 lei | 11.340 lei | 84.996 lei |
| 2013 | 96.730 lei | 80.063 lei | 0 | 82.339 lei | 2.076 lei | 80.263 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 407.225 lei
- Venituri totale
- 407.279 lei
- Cheltuieli totale
- 222.021 lei
- Profit brut
- 185.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 174.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.582 lei
- Active circulante
- 198.652 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 254.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- -56.055 lei
- Datorii
- 25.453 lei
- Capitaluri
- 174.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 579.963 lei
- Venituri totale
- 581.023 lei
- Cheltuieli totale
- 401.219 lei
- Profit brut
- 179.804 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 168.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.558 lei
- Active circulante
- 219.546 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 339.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- -119.862 lei
- Datorii
- 62.429 lei
- Capitaluri
- 168.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 585.983 lei
- Venituri totale
- 589.694 lei
- Cheltuieli totale
- 318.832 lei
- Profit brut
- 270.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 265.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.586 lei
- Active circulante
- 329.255 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 221.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.116 lei
- Datorii
- 89.945 lei
- Capitaluri
- 265.896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 467.430 lei
- Venituri totale
- 472.065 lei
- Cheltuieli totale
- 267.660 lei
- Profit brut
- 204.405 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.092 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.329 lei
- Active circulante
- 280.847 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 121.971 lei
- Casa și conturi la bănci
- 158.876 lei
- Datorii
- 139.844 lei
- Capitaluri
- 200.332 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 432.460 lei
- Venituri totale
- 435.796 lei
- Cheltuieli totale
- 239.772 lei
- Profit brut
- 196.024 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.340 lei
- Active circulante
- 266.190 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 13.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 252.877 lei
- Datorii
- 125.699 lei
- Capitaluri
- 247.831 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.559 lei
- Venituri totale
- 327.839 lei
- Cheltuieli totale
- 271.138 lei
- Profit brut
- 56.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.734 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.746 lei
- Active circulante
- 272.230 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 272.230 lei
- Datorii
- 79.463 lei
- Capitaluri
- 255.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 313.172 lei
- Venituri totale
- 314.479 lei
- Cheltuieli totale
- 147.527 lei
- Profit brut
- 166.952 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.988 lei
- Active circulante
- 178.952 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.952 lei
- Datorii
- 75.256 lei
- Capitaluri
- 201.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 111 lei
- Cheltuieli totale
- 1.500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.389 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.389 lei
- Active imobilizate
- 1.250 lei
- Active circulante
- 40.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.889 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 42.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.500 lei
- Active imobilizate
- 2.750 lei
- Active circulante
- 49.426 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.426 lei
- Datorii
- 8.648 lei
- Capitaluri
- 43.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 30.528 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.528 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.528 lei
- Active imobilizate
- 4.250 lei
- Active circulante
- 49.426 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.426 lei
- Datorii
- 8.649 lei
- Capitaluri
- 45.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.866 lei
- Venituri totale
- 101.866 lei
- Cheltuieli totale
- 108.251 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.385 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.440 lei
- Active imobilizate
- 5.750 lei
- Active circulante
- 70.961 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 70.961 lei
- Datorii
- 1.155 lei
- Capitaluri
- 75.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 73.548 lei
- Venituri totale
- 73.548 lei
- Cheltuieli totale
- 66.610 lei
- Profit brut
- 6.938 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 96.233 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.163 lei
- Datorii
- 11.340 lei
- Capitaluri
- 84.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 96.730 lei
- Venituri totale
- 96.730 lei
- Cheltuieli totale
- 13.765 lei
- Profit brut
- 82.965 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.063 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 320 lei
- Active circulante
- 82.019 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 82.019 lei
- Datorii
- 2.076 lei
- Capitaluri
- 80.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
Înregistrări mai vechi (4)
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului