M.B.H. CONSULTING 2 MARKET SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 16 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- M.B.H. CONSULTING 2 MARKET SRL
- CUI
- 36750127
- Nr. înmatriculare
- J8/2364/2016
- EUID
- ROONRC.J8/2364/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- ZIZINULUI, nr. 106A, birou D3-C-10, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Contact
- Telefon
- 0731 606 035
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 aprilie 2018. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRĂGOIU CORNEL-ROMULUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brașov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -87.595 lei | 1 | 3.853.571 lei | 3.881.156 lei | -27.585 lei |
| 2024 | 120.000 lei | 37.860 lei | 1 | 319.190 lei | 259.180 lei | 60.010 lei |
| 2023 | 75.000 lei | 1.884 lei | 1 | 776.712 lei | 754.563 lei | 22.149 lei |
| 2022 | 60.000 lei | 63 lei | 1 | 121.973 lei | 101.708 lei | 20.265 lei |
| 2021 | 56.850 lei | 4.933 lei | 1 | 73.678 lei | 53.476 lei | 20.202 lei |
| 2020 | 42.000 lei | 7.517 lei | 1 | 56.990.996 lei | 56.975.727 lei | 15.269 lei |
| 2019 | 48.980 lei | 7.372 lei | 1 | 63.213 lei | 55.461 lei | 7.752 lei |
| 2018 | 191.900 lei | 137.726 lei | 2 | 168.036 lei | 29.970 lei | 138.066 lei |
| 2017 | 216.000 lei | 171.282 lei | 2 | 280.881 lei | 109.359 lei | 171.522 lei |
| 2016 | 52.500 lei | 27.204 lei | 2 | 31.344 lei | 3.940 lei | 27.404 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 87.595 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.595 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.595 lei
- Active imobilizate
- 3.581.100 lei
- Active circulante
- 272.471 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 271.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.221 lei
- Datorii
- 3.881.156 lei
- Capitaluri
- -27.585 lei
- Capital subscris vărsat
- 320 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.000 lei
- Venituri totale
- 120.000 lei
- Cheltuieli totale
- 81.072 lei
- Profit brut
- 38.928 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 319.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 316.841 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.349 lei
- Datorii
- 259.180 lei
- Capitaluri
- 60.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 320 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.000 lei
- Venituri totale
- 75.000 lei
- Cheltuieli totale
- 72.404 lei
- Profit brut
- 2.596 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 776.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 775.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.232 lei
- Datorii
- 754.563 lei
- Capitaluri
- 22.149 lei
- Capital subscris vărsat
- 320 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului