M.A.R. CLINIQUE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Făgăraș, înmatriculată la 16 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- M.A.R. CLINIQUE S.R.L.
- CUI
- 41122030
- Nr. înmatriculare
- J8/1716/2019
- EUID
- ROONRC.J8/1716/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- RACOVITEI, nr. 7, Municipiul Făgăraș, Brașov
- Localitate
- Municipiul Făgăraș, Brașov
- Cod poștal
- 505200
Contact
- Telefon
- 0763 595 222
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDORAN-STOENICĂ ALIN-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 337 din 425 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Brașov, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 17.083 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 115%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.275 lei | 76.456 lei | — | 91.145 lei | 14.287 lei | 76.858 lei |
| 2024 | 49.064 lei | 29.489 lei | — | 42.691 lei | 6.609 lei | 36.082 lei |
| 2023 | 8.000 lei | 287 lei | — | 12.477 lei | 5.884 lei | 6.593 lei |
| 2022 | 7.150 lei | 4.956 lei | — | 19.671 lei | 13.364 lei | 6.307 lei |
| 2021 | 1.300 lei | 285 lei | — | 6.751 lei | 5.400 lei | 1.351 lei |
| 2020 | 1.800 lei | 1.214 lei | — | 6.477 lei | 5.412 lei | 1.065 lei |
| 2019 | — | -549 lei | — | 5.251 lei | 5.400 lei | -149 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.275 lei
- Venituri totale
- 105.275 lei
- Cheltuieli totale
- 14.840 lei
- Profit brut
- 90.435 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.531 lei
- Active circulante
- 84.614 lei
- Stocuri
- 238 lei
- Creanțe
- 59.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.815 lei
- Datorii
- 14.287 lei
- Capitaluri
- 76.858 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.064 lei
- Venituri totale
- 49.064 lei
- Cheltuieli totale
- 14.070 lei
- Profit brut
- 34.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.489 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.780 lei
- Active circulante
- 38.911 lei
- Stocuri
- 762 lei
- Creanțe
- 1.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.919 lei
- Datorii
- 6.609 lei
- Capitaluri
- 36.082 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.000 lei
- Venituri totale
- 8.000 lei
- Cheltuieli totale
- 7.668 lei
- Profit brut
- 332 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.598 lei
- Active circulante
- 6.879 lei
- Stocuri
- 2.769 lei
- Creanțe
- 2.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.375 lei
- Datorii
- 5.884 lei
- Capitaluri
- 6.593 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului