M.A.I.N STRONG CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 17 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- M.A.I.N STRONG CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 38708749
- Nr. înmatriculare
- J40/567/2018
- EUID
- ROONRC.J40/567/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- LT. NICOLAE PASCU, nr. 7, bl. 7A, sc. B, et. 3, ap. 50, CAMERA 2, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32072
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IAGARU NICOLETA MĂDĂLINA — administrator
- VULCU ALEXANDRA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -317 lei | — | 47.271 lei | 415 lei | 46.856 lei |
| 2024 | — | -267 lei | — | 47.224 lei | 50 lei | 47.174 lei |
| 2023 | — | -476 lei | — | 49.615 lei | 2.175 lei | 47.440 lei |
| 2022 | 39.950 lei | 36.615 lei | — | 75.302 lei | 212 lei | 75.090 lei |
| 2021 | 50.344 lei | 30.436 lei | 1 | 38.485 lei | 172 lei | 38.476 lei |
| 2020 | 38.877 lei | 7.800 lei | 2 | 35.414 lei | 2.328 lei | 33.097 lei |
| 2019 | 87.528 lei | 20.149 lei | 2 | 25.273 lei | 304 lei | 25.297 lei |
| 2018 | 26.095 lei | 4.948 lei | 1 | 6.831 lei | 1.764 lei | 5.148 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 317 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 317 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 317 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.271 lei
- Datorii
- 415 lei
- Capitaluri
- 46.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 267 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.224 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.224 lei
- Datorii
- 50 lei
- Capitaluri
- 47.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 476 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 476 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 476 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.615 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.615 lei
- Datorii
- 2.175 lei
- Capitaluri
- 47.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului