LYN LOGISTICS CARGO SPEDITION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, înmatriculată la 24 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LYN LOGISTICS CARGO SPEDITION S.R.L.
- CUI
- 46360814
- Nr. înmatriculare
- J2022000629524
- EUID
- ROONRC.J2022000629524
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- DE MIJLOC, nr. 22, Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Localitate
- Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Cod poștal
- 87196
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PĂUN VIOREL-IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 95 din 694 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Giurgiu, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 1.113 din 6.518 în tot județul, și locul 832 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.209.382 lei | 58.301 lei | 4 | 326.775 lei | 144.858 lei | 181.917 lei |
| 2024 | 1.283.860 lei | 97.339 lei | 4 | 373.957 lei | 263.124 lei | 122.472 lei |
| 2023 | 1.134.927 lei | -8.879 lei | 3 | 513.489 lei | 514.754 lei | 25.132 lei |
| 2022 | 464.133 lei | 34.011 lei | 4 | 204.020 lei | 170.009 lei | 34.011 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.209.382 lei
- Venituri totale
- 1.214.228 lei
- Cheltuieli totale
- 1.145.305 lei
- Profit brut
- 68.923 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.301 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.223 lei
- Active circulante
- 198.552 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 177.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.191 lei
- Datorii
- 144.858 lei
- Capitaluri
- 181.917 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.283.860 lei
- Venituri totale
- 1.284.634 lei
- Cheltuieli totale
- 1.165.172 lei
- Profit brut
- 119.462 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 219.830 lei
- Active circulante
- 154.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 136.851 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.276 lei
- Datorii
- 263.124 lei
- Capitaluri
- 122.472 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.134.927 lei
- Venituri totale
- 1.232.634 lei
- Cheltuieli totale
- 1.230.156 lei
- Profit brut
- 2.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.879 lei
- Active imobilizate
- 311.437 lei
- Active circulante
- 202.052 lei
- Stocuri
- 17.090 lei
- Creanțe
- 179.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.502 lei
- Datorii
- 514.754 lei
- Capitaluri
- 25.132 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 464.133 lei
- Venituri totale
- 464.367 lei
- Cheltuieli totale
- 425.712 lei
- Profit brut
- 38.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.011 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 204.020 lei
- Stocuri
- 392 lei
- Creanțe
- 57.274 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.354 lei
- Datorii
- 170.009 lei
- Capitaluri
- 34.011 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului