LYL MAR TOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Buzescu, Comuna Buzescu, înmatriculată la 20 aprilie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LYL MAR TOP S.R.L.
- CUI
- 48024845
- Nr. înmatriculare
- J34/283/2023
- EUID
- ROONRC.J34/283/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 aprilie 2023
Sediu social
- Adresă
- Preda Buzescu, nr. 116, Sat Buzescu, Comuna Buzescu, Teleorman
- Localitate
- Sat Buzescu, Comuna Buzescu, Teleorman
- Cod poștal
- 147050
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.04.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PETRACHE GHEORGHIȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Teleorman, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 5.871 din 6.141 în tot județul, și locul 1.480 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 99%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.500 lei | -45.503 lei | 2 | — | 42.637 lei | -42.637 lei |
| 2024 | 838.204 lei | 3.087 lei | 2 | 20.697 lei | 17.831 lei | 2.866 lei |
| 2023 | 194.871 lei | -621 lei | — | 192.038 lei | 192.459 lei | -421 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.500 lei
- Venituri totale
- 60.678 lei
- Cheltuieli totale
- 106.181 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.503 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.503 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 42.637 lei
- Capitaluri
- -42.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 838.204 lei
- Venituri totale
- 840.748 lei
- Cheltuieli totale
- 837.076 lei
- Profit brut
- 3.672 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.087 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.697 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.697 lei
- Datorii
- 17.831 lei
- Capitaluri
- 2.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 194.871 lei
- Venituri totale
- 194.871 lei
- Cheltuieli totale
- 195.492 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 621 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 621 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 192.038 lei
- Stocuri
- 464 lei
- Creanțe
- 35.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 156.102 lei
- Datorii
- 192.459 lei
- Capitaluri
- -421 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului