LVR CONSEXPERT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 1 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- LVR CONSEXPERT SRL
- CUI
- 36270978
- Nr. înmatriculare
- J2016009062404
- EUID
- ROONRC.J2016009062404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- ELEV POPOVICI, nr. 2, bl. 49, sc. 2, et. 5, ap. 52, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Contact
- Telefon
- 0722 758 297
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 6 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUNTEANU VIOREL-GILLMAR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 141 din 263 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4211, municipiul București, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 28.986 din 132.176 în tot județul, și locul 27.547 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.038.063 lei | 442.324 lei | 2 | 2.793.262 lei | 1.288.895 lei | 1.504.367 lei |
| 2024 | 1.279.502 lei | 333.500 lei | 2 | 3.316.867 lei | 1.136.507 lei | 2.180.360 lei |
| 2023 | 2.112.325 lei | 885.574 lei | 2 | 2.958.196 lei | 554.586 lei | 2.403.610 lei |
| 2022 | 4.615.445 lei | 1.681.047 lei | 2 | 2.178.110 lei | 492.574 lei | 1.685.536 lei |
| 2021 | 170.400 lei | -53.300 lei | 1 | 1.486.634 lei | 1.448.645 lei | 37.989 lei |
| 2020 | 59.907 lei | 38.910 lei | 1 | 262.409 lei | 171.120 lei | 91.289 lei |
| 2019 | 499.518 lei | 52.178 lei | 1 | 229.927 lei | 177.549 lei | 52.378 lei |
| 2018 | 254.888 lei | 48.781 lei | 1 | 252.969 lei | 204.604 lei | 48.493 lei |
| 2017 | — | 159 lei | — | 12 lei | 300 lei | -288 lei |
| 2016 | — | -647 lei | — | -147 lei | 300 lei | -447 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.038.063 lei
- Venituri totale
- 2.243.977 lei
- Cheltuieli totale
- 1.719.198 lei
- Profit brut
- 524.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 442.324 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 980.408 lei
- Active circulante
- 1.812.854 lei
- Stocuri
- 148.886 lei
- Creanțe
- 1.629.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.502 lei
- Datorii
- 1.288.895 lei
- Capitaluri
- 1.504.367 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.279.502 lei
- Venituri totale
- 1.283.779 lei
- Cheltuieli totale
- 904.402 lei
- Profit brut
- 379.377 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 333.500 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.456.062 lei
- Active circulante
- 1.860.805 lei
- Stocuri
- 148.886 lei
- Creanțe
- 1.509.765 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.154 lei
- Datorii
- 1.136.507 lei
- Capitaluri
- 2.180.360 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.112.325 lei
- Venituri totale
- 2.112.325 lei
- Cheltuieli totale
- 1.210.064 lei
- Profit brut
- 902.261 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 885.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.327.130 lei
- Active circulante
- 1.631.066 lei
- Stocuri
- 148.886 lei
- Creanțe
- 1.234.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 247.592 lei
- Datorii
- 554.586 lei
- Capitaluri
- 2.403.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2023) · valoare însumată de cel mult 42 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria)o atribuire · cel mult 42 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Lucrari de inchidere depozit necontrolat deseuri.
41.500 lei · Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) · CPV 45112000-5 Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 28 septembrie 2023 și 28 septembrie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 90 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului