LUY ESTHETIC ART S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 31 august 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LUY ESTHETIC ART S.R.L.
- CUI
- 38164302
- Nr. înmatriculare
- J2017002202033
- EUID
- ROONRC.J2017002202033
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 august 2017
Sediu social
- Adresă
- FLORIAN BECESCU, nr. 22, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110386
Contact
- Telefon
- 0745 605 460
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.08.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GUPTA VOICA LUIZA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 115 din 399 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Argeș, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 6.587 din 20.058 în tot județul, și locul 7.600 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 480.769 lei | -65.460 lei | 1 | 436.227 lei | 307.544 lei | 123.899 lei |
| 2024 | 639.372 lei | 77.497 lei | 2 | 679.640 lei | 491.215 lei | 189.359 lei |
| 2023 | 466.419 lei | 26.010 lei | 2 | 347.321 lei | 235.460 lei | 111.861 lei |
| 2022 | 450.093 lei | 179.030 lei | 2 | 281.709 lei | 95.858 lei | 185.851 lei |
| 2021 | 389.208 lei | 164.378 lei | 2 | 333.233 lei | 118.104 lei | 215.129 lei |
| 2020 | 290.524 lei | 50.551 lei | 2 | 188.021 lei | 137.270 lei | 50.751 lei |
| 2019 | 345.355 lei | 111.077 lei | — | 293.120 lei | 242.522 lei | 50.633 lei |
| 2018 | 128.400 lei | -60.581 lei | — | 123.205 lei | 183.684 lei | -60.444 lei |
| 2017 | — | -63 lei | — | 137 lei | 0 lei | 137 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 480.769 lei
- Venituri totale
- 482.364 lei
- Cheltuieli totale
- 535.564 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65.460 lei
- Active imobilizate
- 331.250 lei
- Active circulante
- 104.977 lei
- Stocuri
- 85.833 lei
- Creanțe
- 7.640 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.504 lei
- Datorii
- 307.544 lei
- Capitaluri
- 123.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 639.372 lei
- Venituri totale
- 639.372 lei
- Cheltuieli totale
- 545.571 lei
- Profit brut
- 93.801 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.497 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 540.559 lei
- Active circulante
- 139.081 lei
- Stocuri
- 112.566 lei
- Creanțe
- 8.112 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.403 lei
- Datorii
- 491.215 lei
- Capitaluri
- 189.359 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 466.419 lei
- Venituri totale
- 466.872 lei
- Cheltuieli totale
- 436.893 lei
- Profit brut
- 29.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200.175 lei
- Active circulante
- 147.146 lei
- Stocuri
- 98.192 lei
- Creanțe
- 8.035 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.919 lei
- Datorii
- 235.460 lei
- Capitaluri
- 111.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului