LUXORIOUS APARTMENTS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 2 iulie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- LUXORIOUS APARTMENTS SRL
- CUI
- 22038278
- Nr. înmatriculare
- J2007012693408
- EUID
- ROONRC.J2007012693408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2007
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 155, bl. D1, et. 9, ap. 1, TRONSON 6, BIROUL A57, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10073
Contact
- Telefon
- 0726 114 941
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 aprilie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PIERIDIS ANDREAS — administrator
- POLYXENI PIERIDOU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -35.954 lei | — | 588.538 lei | 2.153.043 lei | -1.564.505 lei |
| 2011 | 22.395 lei | 2.876 lei | — | 1.469.414 lei | 1.852.339 lei | -382.925 lei |
| 2010 | 10.409 lei | -44.940 lei | — | 1.456.077 lei | 1.841.878 lei | -385.801 lei |
| 2009 | 5.106 lei | -81.128 lei | — | 1.698.541 lei | 1.819.438 lei | -122.571 lei |
| 2008 | — | -38.651 lei | — | 1.747.943 lei | 1.789.386 lei | -41.443 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35.954 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.954 lei
- Active imobilizate
- 382.623 lei
- Active circulante
- 205.915 lei
- Stocuri
- 159 lei
- Creanțe
- 139.380 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.376 lei
- Datorii
- 2.153.043 lei
- Capitaluri
- -1.564.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.395 lei
- Venituri totale
- 22.437 lei
- Cheltuieli totale
- 19.561 lei
- Profit brut
- 2.876 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.420.253 lei
- Active circulante
- 49.161 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48.330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 831 lei
- Datorii
- 1.852.339 lei
- Capitaluri
- -382.925 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.409 lei
- Venituri totale
- 15.503 lei
- Cheltuieli totale
- 58.793 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 43.290 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 44.940 lei
- Active imobilizate
- 1.420.253 lei
- Active circulante
- 35.824 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.738 lei
- Datorii
- 1.841.878 lei
- Capitaluri
- -385.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.106 lei
- Venituri totale
- 5.107 lei
- Cheltuieli totale
- 84.768 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 79.661 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 81.128 lei
- Active imobilizate
- 1.675.574 lei
- Active circulante
- 22.967 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118 lei
- Datorii
- 1.819.438 lei
- Capitaluri
- -122.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 201 lei
- Cheltuieli totale
- 38.852 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 38.651 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 38.651 lei
- Active imobilizate
- 1.717.274 lei
- Active circulante
- 30.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.282 lei
- Datorii
- 1.789.386 lei
- Capitaluri
- -41.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0510 · Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) (CAEN Rev.3)
- 0520 · Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) (CAEN Rev.3)
- 0710 · Extracția minereurilor feroase (CAEN Rev.3)
- 0729 · Extracția altor minereuri metalifere neferoase (CAEN Rev.3)
- 0811 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei (CAEN Rev.3)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.3)
- 0891 · Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale (CAEN Rev.3)
- 0892 · Extracția turbei (CAEN Rev.3)
- 0893 · Extracția sării (CAEN Rev.3)
- 0899 · Alte activități extractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului