Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

LUO DREAM ACADEMY S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, înmatriculată la 11 octombrie 2022.

Identitate

Denumire legală
LUO DREAM ACADEMY S.R.L.
CUI
46997346
Nr. înmatriculare
J2022007040236
EUID
ROONRC.J2022007040236
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 octombrie 2022

Sediu social

Adresă
GAROFIȚEI, nr. 52, Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
Cod poștal
77096

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 26 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.10.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • DRĂGAN MARIUS-RĂZVAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
475 mii lei02022: 68 mii lei2023: 182 mii lei2024: 475 mii lei2025: 297 mii lei2022202320242025
Rezultat net
94 mii lei0-187 mii lei2022: 19 mii lei2023: 94 mii lei2024: -5 mii lei2025: -187 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 33 din 101 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8891, județul Ilfov, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 18.819 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025297.345 lei-187.321 lei1160.290 lei240.062 lei-79.459 lei
2024475.134 lei-4.888 lei1266.181 lei158.319 lei107.862 lei
2023182.168 lei93.626 lei1117.077 lei4.327 lei112.750 lei
202268.405 lei18.924 lei119.984 lei860 lei19.124 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
297.345 lei
Venituri totale
297.345 lei
Cheltuieli totale
481.693 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
184.348 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
187.321 lei
Active imobilizate
135.862 lei
Active circulante
24.428 lei
Stocuri
Creanțe
22.618 lei
Casa și conturi la bănci
1.810 lei
Datorii
240.062 lei
Capitaluri
-79.459 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
475.134 lei
Venituri totale
475.134 lei
Cheltuieli totale
470.236 lei
Profit brut
4.898 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.888 lei
Active imobilizate
Active circulante
266.181 lei
Stocuri
20.501 lei
Creanțe
193.635 lei
Casa și conturi la bănci
52.045 lei
Datorii
158.319 lei
Capitaluri
107.862 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
182.168 lei
Venituri totale
182.168 lei
Cheltuieli totale
86.982 lei
Profit brut
95.186 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
93.626 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
117.077 lei
Stocuri
Creanțe
80.010 lei
Casa și conturi la bănci
37.067 lei
Datorii
4.327 lei
Capitaluri
112.750 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
68.405 lei
Venituri totale
68.405 lei
Cheltuieli totale
48.811 lei
Profit brut
19.594 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.924 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
19.984 lei
Stocuri
848 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
19.136 lei
Datorii
860 lei
Capitaluri
19.124 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului