LUNA CONCEPT STORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 18 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LUNA CONCEPT STORE S.R.L.
- CUI
- 45491455
- Nr. înmatriculare
- J2022000736400
- EUID
- ROONRC.J2022000736400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Lacul Tei, nr. 69, bl. 5, PARTER, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 20373
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 18.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VLĂDESCU IONUŢ-CRISTIAN — administrator
- VLĂDESCU IRINA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 712 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, municipiul București, peste 93% dintre firmele clasei. Locul 12.844 din 132.176 în tot județul, și locul 6.724 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.746.962 lei | 261.316 lei | 14 | 1.871.228 lei | 1.610.160 lei | 261.556 lei |
| 2024 | 3.922.036 lei | 123.312 lei | 11 | 591.030 lei | 475.980 lei | 123.552 lei |
| 2023 | 2.700.783 lei | 622.853 lei | 6 | 740.552 lei | 119.391 lei | 623.093 lei |
| 2022 | 475.353 lei | 73.406 lei | 2 | 91.039 lei | 17.663 lei | 73.606 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.746.962 lei
- Venituri totale
- 3.749.247 lei
- Cheltuieli totale
- 3.435.016 lei
- Profit brut
- 314.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 261.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.486.164 lei
- Active circulante
- 385.064 lei
- Stocuri
- 110.313 lei
- Creanțe
- 280.298 lei
- Casa și conturi la bănci
- -5.547 lei
- Datorii
- 1.610.160 lei
- Capitaluri
- 261.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.922.036 lei
- Venituri totale
- 3.991.524 lei
- Cheltuieli totale
- 3.831.014 lei
- Profit brut
- 160.510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 209.115 lei
- Active circulante
- 381.915 lei
- Stocuri
- 68.352 lei
- Creanțe
- 231.036 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.527 lei
- Datorii
- 475.980 lei
- Capitaluri
- 123.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.700.783 lei
- Venituri totale
- 2.725.101 lei
- Cheltuieli totale
- 2.064.894 lei
- Profit brut
- 660.207 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 622.853 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 147.688 lei
- Active circulante
- 592.864 lei
- Stocuri
- 25.020 lei
- Creanțe
- 536.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.539 lei
- Datorii
- 119.391 lei
- Capitaluri
- 623.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 37 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului