LUMIDAX LAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 8 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LUMIDAX LAND S.R.L.
- CUI
- 47775666
- Nr. înmatriculare
- J2023000577291
- EUID
- ROONRC.J2023000577291
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- DOFTANEI, nr. 228, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MALEK AYAZ FAYEZ AHMED — administrator
- VINTILĂ ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.094 din 1.219 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Prahova, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 18.155 din 21.660 în tot județul, și locul 8.042 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.844 lei | -189.583 lei | 1 | -22.285 lei | 492.519 lei | -514.804 lei |
| 2024 | 406.749 lei | -225.092 lei | 4 | 267.377 lei | 596.126 lei | -325.221 lei |
| 2023 | 126.100 lei | -100.229 lei | 3 | 404.622 lei | 504.751 lei | -100.129 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.844 lei
- Venituri totale
- 72.123 lei
- Cheltuieli totale
- 261.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 189.583 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 189.583 lei
- Active imobilizate
- 6.294 lei
- Active circulante
- -28.579 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.303 lei
- Casa și conturi la bănci
- -29.882 lei
- Datorii
- 492.519 lei
- Capitaluri
- -514.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 406.749 lei
- Venituri totale
- 420.828 lei
- Cheltuieli totale
- 645.920 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 225.092 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 225.092 lei
- Active imobilizate
- 212.491 lei
- Active circulante
- 54.886 lei
- Stocuri
- 729 lei
- Creanțe
- 54.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- -21 lei
- Datorii
- 596.126 lei
- Capitaluri
- -325.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.100 lei
- Venituri totale
- 126.365 lei
- Cheltuieli totale
- 226.594 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100.229 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100.229 lei
- Active imobilizate
- 260.946 lei
- Active circulante
- 143.676 lei
- Stocuri
- 996 lei
- Creanțe
- 85.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.937 lei
- Datorii
- 504.751 lei
- Capitaluri
- -100.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului