LUMA SOLUTIONS SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 10 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LUMA SOLUTIONS SERVICE S.R.L.
- CUI
- 43436403
- Nr. înmatriculare
- J2020017055400
- EUID
- ROONRC.J2020017055400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- JILAVEI, nr. 64-66, bl. 2, BOXA 21, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERNINI LUCIO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.405 din 2.297 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, municipiul București, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 90.403 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 114.063 lei | 13.115 lei | 0 | 100.393 lei | 86.298 lei | 13.520 lei |
| 2024 | 139.900 lei | 56.814 lei | 0 | 161.050 lei | 100.740 lei | 57.435 lei |
| 2023 | 84.000 lei | 381 lei | 1 | 17.090 lei | 11.293 lei | 621 lei |
| 2022 | 73.500 lei | 17.025 lei | 1 | 19.032 lei | 1.767 lei | 17.265 lei |
| 2021 | 70.700 lei | 24.689 lei | — | 25.903 lei | 1.709 lei | 24.194 lei |
| 2020 | — | -695 lei | — | 120 lei | 615 lei | -495 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.063 lei
- Venituri totale
- 116.783 lei
- Cheltuieli totale
- 99.189 lei
- Profit brut
- 17.594 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.115 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.136 lei
- Active circulante
- 37.257 lei
- Stocuri
- 14.502 lei
- Creanțe
- 14.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.427 lei
- Datorii
- 86.298 lei
- Capitaluri
- 13.520 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.900 lei
- Venituri totale
- 142.201 lei
- Cheltuieli totale
- 73.311 lei
- Profit brut
- 68.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.212 lei
- Active circulante
- 72.838 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 37.146 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.692 lei
- Datorii
- 100.740 lei
- Capitaluri
- 57.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.000 lei
- Venituri totale
- 85.733 lei
- Cheltuieli totale
- 84.512 lei
- Profit brut
- 1.221 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 381 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.176 lei
- Active circulante
- 11.914 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.414 lei
- Datorii
- 11.293 lei
- Capitaluri
- 621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.500 lei
- Venituri totale
- 73.505 lei
- Cheltuieli totale
- 54.739 lei
- Profit brut
- 18.766 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.025 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.032 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.632 lei
- Datorii
- 1.767 lei
- Capitaluri
- 17.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.700 lei
- Venituri totale
- 70.755 lei
- Cheltuieli totale
- 43.985 lei
- Profit brut
- 26.770 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.689 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.903 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.803 lei
- Datorii
- 1.709 lei
- Capitaluri
- 24.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 695 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 695 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 695 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 120 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 120 lei
- Datorii
- 615 lei
- Capitaluri
- -495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului