LUMA BRENNDORF PRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bod, Comuna Bod, înmatriculată la 19 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LUMA BRENNDORF PRO S.R.L.
- CUI
- 47038796
- Nr. înmatriculare
- J2022003343081
- EUID
- ROONRC.J2022003343081
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- BRAȘOVULUI, nr. 728A, Sat Bod, Comuna Bod, Brașov
- Localitate
- Sat Bod, Comuna Bod, Brașov
- Cod poștal
- 507015
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRISTESCU MARIUS-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.285 lei | 461 lei | — | 47.458 lei | 0 lei | 47.458 lei |
| 2023 | 74.080 lei | 31.633 lei | 1 | 49.522 lei | 2.525 lei | 46.997 lei |
| 2022 | 15.842 lei | 15.164 lei | — | 16.042 lei | 678 lei | 15.364 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.285 lei
- Venituri totale
- 1.285 lei
- Cheltuieli totale
- 736 lei
- Profit brut
- 549 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 47.458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.458 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 47.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.080 lei
- Venituri totale
- 74.080 lei
- Cheltuieli totale
- 41.706 lei
- Profit brut
- 32.374 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.633 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 49.522 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.522 lei
- Datorii
- 2.525 lei
- Capitaluri
- 46.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.842 lei
- Venituri totale
- 15.842 lei
- Cheltuieli totale
- 678 lei
- Profit brut
- 15.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.042 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.042 lei
- Datorii
- 678 lei
- Capitaluri
- 15.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului