LUMA AUTOHAUS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, înmatriculată la 6 august 2024.
Identitate
- Denumire legală
- LUMA AUTOHAUS S.R.L.
- CUI
- 50418680
- Nr. înmatriculare
- J2024015536002
- EUID
- ROONRC.J2024015536002
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 august 2024
Sediu social
- Adresă
- TRIFOIULUI, nr. 37, ap. 2, Parter, Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Localitate
- Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Cod poștal
- 77085
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.08.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- FLEICAN CRISTINA-MIHAELA — administrator
- STOIAN MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 38 din 191 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4511, județul Ilfov, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 5.616 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 375%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.119.621 lei | 124.260 lei | 1 | 668.334 lei | 551.490 lei | 116.844 lei |
| 2024 | 445.991 lei | -7.616 lei | 1 | 268.458 lei | 278.720 lei | -7.416 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.119.621 lei
- Venituri totale
- 2.122.601 lei
- Cheltuieli totale
- 1.976.818 lei
- Profit brut
- 145.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.260 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 668.334 lei
- Stocuri
- 643.210 lei
- Creanțe
- 42 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.082 lei
- Datorii
- 551.490 lei
- Capitaluri
- 116.844 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 445.991 lei
- Venituri totale
- 446.022 lei
- Cheltuieli totale
- 453.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.616 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.616 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 268.458 lei
- Stocuri
- 267.395 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.063 lei
- Datorii
- 278.720 lei
- Capitaluri
- -7.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului