LUKYMARY ANTONY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Olcea, Comuna Olcea, înmatriculată la 9 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LUKYMARY ANTONY S.R.L.
- CUI
- 41086140
- Nr. înmatriculare
- J2019001365056
- EUID
- ROONRC.J2019001365056
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- OLCEA, nr. 1, Sat Olcea, Comuna Olcea, Bihor
- Localitate
- Sat Olcea, Comuna Olcea, Bihor
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA ANA MARIA ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9621, județul Bihor, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 16.443 din 22.588 în tot județul, și locul 17.960 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81.120 lei | 1.026 lei | 0 | 245.256 lei | 93.272 lei | 151.984 lei |
| 2024 | 133.150 lei | 25.404 lei | 2 | 192.506 lei | 49.754 lei | 150.199 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2022 | 163.559 lei | 30.223 lei | 2 | 219.522 lei | 121.697 lei | 105.272 lei |
| 2020 | 43.746 lei | 8.311 lei | 1 | 12.279 lei | 19.035 lei | 691 lei |
| 2019 | 1.573 lei | -7.820 lei | — | 428 lei | 8.048 lei | -7.620 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.120 lei
- Venituri totale
- 81.120 lei
- Cheltuieli totale
- 79.607 lei
- Profit brut
- 1.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.841 lei
- Active circulante
- 139.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 123.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.894 lei
- Datorii
- 93.272 lei
- Capitaluri
- 151.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.150 lei
- Venituri totale
- 133.150 lei
- Cheltuieli totale
- 106.636 lei
- Profit brut
- 26.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.404 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.492 lei
- Active circulante
- 187.014 lei
- Stocuri
- 8.816 lei
- Creanțe
- 173.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.893 lei
- Datorii
- 49.754 lei
- Capitaluri
- 150.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.559 lei
- Venituri totale
- 163.559 lei
- Cheltuieli totale
- 131.824 lei
- Profit brut
- 31.735 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.223 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.093 lei
- Active circulante
- 206.429 lei
- Stocuri
- 8.816 lei
- Creanțe
- 193.244 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.369 lei
- Datorii
- 121.697 lei
- Capitaluri
- 105.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.746 lei
- Venituri totale
- 47.349 lei
- Cheltuieli totale
- 38.624 lei
- Profit brut
- 8.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.311 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.872 lei
- Active circulante
- 6.407 lei
- Stocuri
- 3.174 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.233 lei
- Datorii
- 19.035 lei
- Capitaluri
- 691 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.573 lei
- Venituri totale
- 12.088 lei
- Cheltuieli totale
- 19.591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.503 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.820 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 428 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 428 lei
- Datorii
- 8.048 lei
- Capitaluri
- -7.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului