LUKY MARGIT CAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 26 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LUKY MARGIT CAR S.R.L.
- CUI
- 38928922
- Nr. înmatriculare
- J2018000697120
- EUID
- ROONRC.J2018000697120
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOARELOR, nr. 6, ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- JUHOS ISTVAN — administrator
- ȘERBAN TEODOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 996 din 1.470 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Cluj, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 35.779 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 116%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.552 lei | -26.601 lei | — | 565 lei | 24.121 lei | -23.556 lei |
| 2024 | 14.611 lei | 2.553 lei | — | 4.989 lei | 1.944 lei | 3.045 lei |
| 2023 | 10.506 lei | -5.849 lei | — | 13.492 lei | 0 lei | 13.492 lei |
| 2022 | 18.281 lei | -7.766 lei | — | 19.920 lei | 579 lei | 19.341 lei |
| 2021 | 18.814 lei | -4.336 lei | — | 27.416 lei | 308 lei | 27.108 lei |
| 2020 | 30.385 lei | 5.288 lei | 1 | 58.444 lei | 0 lei | 58.444 lei |
| 2019 | 100.235 lei | 27.593 lei | 1 | 56.193 lei | 3.037 lei | 53.156 lei |
| 2018 | 53.494 lei | 25.363 lei | 1 | 34.921 lei | 9.358 lei | 25.563 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.552 lei
- Venituri totale
- 31.552 lei
- Cheltuieli totale
- 58.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.601 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.601 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 565 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 565 lei
- Datorii
- 24.121 lei
- Capitaluri
- -23.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.611 lei
- Venituri totale
- 14.611 lei
- Cheltuieli totale
- 11.584 lei
- Profit brut
- 3.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.989 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.989 lei
- Datorii
- 1.944 lei
- Capitaluri
- 3.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.506 lei
- Venituri totale
- 10.506 lei
- Cheltuieli totale
- 16.355 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.849 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.849 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.492 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.472 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 13.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.281 lei
- Venituri totale
- 18.281 lei
- Cheltuieli totale
- 25.509 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.228 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.766 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.920 lei
- Datorii
- 579 lei
- Capitaluri
- 19.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.814 lei
- Venituri totale
- 18.814 lei
- Cheltuieli totale
- 22.597 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.783 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.336 lei
- Active imobilizate
- 250 lei
- Active circulante
- 27.166 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.166 lei
- Datorii
- 308 lei
- Capitaluri
- 27.108 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.385 lei
- Venituri totale
- 30.385 lei
- Cheltuieli totale
- 24.594 lei
- Profit brut
- 5.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.305 lei
- Active circulante
- 48.139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 48.139 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 58.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.235 lei
- Venituri totale
- 100.735 lei
- Cheltuieli totale
- 71.974 lei
- Profit brut
- 28.761 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.593 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.172 lei
- Active circulante
- 34.021 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 34.021 lei
- Datorii
- 3.037 lei
- Capitaluri
- 53.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.494 lei
- Venituri totale
- 53.494 lei
- Cheltuieli totale
- 26.526 lei
- Profit brut
- 26.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.363 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.039 lei
- Active circulante
- 882 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 882 lei
- Datorii
- 9.358 lei
- Capitaluri
- 25.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului