LUJO DESIGN BY CRISTINA DUTU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 17 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LUJO DESIGN BY CRISTINA DUTU S.R.L.
- CUI
- 42273693
- Nr. înmatriculare
- J2020000141093
- EUID
- ROONRC.J2020000141093
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 43, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
- Cod poștal
- 810012
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUȚU CRISTINA- GIORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1439, județul Brăila. Locul 6.381 din 6.905 în tot județul, și locul 2.703 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.130 lei | -16.741 lei | 1 | 3.681 lei | 148.058 lei | -144.377 lei |
| 2024 | 9.550 lei | -36.511 lei | 1 | 4.942 lei | 132.577 lei | -127.635 lei |
| 2023 | 8.245 lei | -46.406 lei | 1 | 2.910 lei | 94.035 lei | -91.125 lei |
| 2022 | 18.685 lei | -19.691 lei | 1 | 4.504 lei | 49.223 lei | -44.719 lei |
| 2021 | 39.985 lei | -367 lei | 1 | 6.798 lei | 31.825 lei | -25.027 lei |
| 2020 | 7.806 lei | -24.860 lei | 1 | 6.671 lei | 31.331 lei | -24.660 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.130 lei
- Venituri totale
- 35.436 lei
- Cheltuieli totale
- 52.177 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.741 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.741 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.681 lei
- Stocuri
- 2.909 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 772 lei
- Datorii
- 148.058 lei
- Capitaluri
- -144.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.550 lei
- Venituri totale
- 11.213 lei
- Cheltuieli totale
- 47.680 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.467 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.511 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.942 lei
- Stocuri
- 2.909 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.033 lei
- Datorii
- 132.577 lei
- Capitaluri
- -127.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.245 lei
- Venituri totale
- 8.245 lei
- Cheltuieli totale
- 54.568 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.323 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.406 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.910 lei
- Stocuri
- 2.909 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 94.035 lei
- Capitaluri
- -91.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1410 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare (CAEN Rev.3)
- 1421 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.3)
- 1422 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.3)
- 1424 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană (CAEN Rev.3)
- 1429 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului