LUJERDEAN SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 18 august 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LUJERDEAN SERV SRL
- CUI
- 38112109
- Nr. înmatriculare
- J12/5354/2017
- EUID
- ROONRC.J12/5354/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 august 2017
Sediu social
- Adresă
- BARBU LĂUTARU, nr. 5, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.08.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUJERDEAN RADU-VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.191 din 1.469 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Cluj, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 37.498 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.600 lei | -1.612 lei | 1 | 28.326 lei | 7.675 lei | 20.651 lei |
| 2024 | 18.591 lei | 2.307 lei | 1 | 30.861 lei | 8.598 lei | 22.263 lei |
| 2023 | 26.146 lei | 1.809 lei | 1 | 25.362 lei | 5.405 lei | 19.957 lei |
| 2022 | 30.637 lei | 11.928 lei | — | 19.472 lei | 1.324 lei | 18.148 lei |
| 2021 | 24.552 lei | 8.269 lei | — | 7.308 lei | 1.088 lei | 6.220 lei |
| 2020 | 2.541 lei | -2.249 lei | — | 1.367 lei | 3.416 lei | -2.049 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.600 lei
- Venituri totale
- 18.600 lei
- Cheltuieli totale
- 20.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.612 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.612 lei
- Active imobilizate
- 26.000 lei
- Active circulante
- 2.326 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.826 lei
- Datorii
- 7.675 lei
- Capitaluri
- 20.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.591 lei
- Venituri totale
- 18.591 lei
- Cheltuieli totale
- 15.092 lei
- Profit brut
- 3.499 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.307 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30.861 lei
- Datorii
- 8.598 lei
- Capitaluri
- 22.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.146 lei
- Venituri totale
- 26.146 lei
- Cheltuieli totale
- 23.174 lei
- Profit brut
- 2.972 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.809 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.362 lei
- Datorii
- 5.405 lei
- Capitaluri
- 19.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 26 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului