LUGERA OUTSOURCING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 9 noiembrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- LUGERA OUTSOURCING S.R.L.
- CUI
- 29319025
- Nr. înmatriculare
- J2011013292409
- EUID
- ROONRC.J2011013292409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. VULTURILOR, nr. 98, ET. PARTER, 1, 3 ȘI 4, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30857
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRISTINA ADRIANA-SĂVUICĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 396 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7820, municipiul București, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 1.248 din 132.982 în tot județul, și locul 187 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 448%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.340.318 lei | 2.133.374 lei | 751 | 17.818.756 lei | 13.583.545 lei | 2.586.805 lei |
| 2024 | 15.759.680 lei | 436.336 lei | 163 | 4.364.695 lei | 3.681.645 lei | 453.431 lei |
| 2023 | 106.380 lei | 16.855 lei | 2 | 124.049 lei | 114.745 lei | 17.095 lei |
| 2022 | 104.989 lei | 5.551 lei | 3 | 159.950 lei | 19.269 lei | 147.784 lei |
| 2021 | 145.952 lei | 126.468 lei | 1 | 147.138 lei | 9.517 lei | 142.232 lei |
| 2020 | 117.166 lei | 46.494 lei | 3 | 117.434 lei | 105.762 lei | 15.764 lei |
| 2019 | 21.419 lei | -57.681 lei | 3 | 28.977 lei | 65.406 lei | -30.730 lei |
| 2018 | 409.574 lei | 298.446 lei | 1 | 341.772 lei | 21.921 lei | 325.475 lei |
| 2017 | 648.463 lei | 535.775 lei | 1 | 559.884 lei | 29.403 lei | 536.015 lei |
| 2016 | 282.277 lei | 227.388 lei | 1 | 232.058 lei | 10.128 lei | 227.628 lei |
| 2015 | 165.174 lei | 125.284 lei | 1 | 130.958 lei | 7.955 lei | 128.812 lei |
| 2014 | 95.115 lei | 79.034 lei | 0 | 65.349 lei | 5.083 lei | 65.999 lei |
| 2013 | 0 lei | -729 lei | 0 | 2.331 lei | 15.366 lei | -13.035 lei |
| 2011 | 0 lei | -3.772 lei | 1 | 4.417 lei | 7.989 lei | -3.572 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 86.340.318 lei
- Venituri totale
- 86.635.656 lei
- Cheltuieli totale
- 84.203.778 lei
- Profit brut
- 2.431.878 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.133.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.818.756 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.608.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.210.181 lei
- Datorii
- 13.583.545 lei
- Capitaluri
- 2.586.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 751
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.759.680 lei
- Venituri totale
- 15.827.974 lei
- Cheltuieli totale
- 15.332.514 lei
- Profit brut
- 495.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 436.336 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.364.695 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.314.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.636 lei
- Datorii
- 3.681.645 lei
- Capitaluri
- 453.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 163
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.380 lei
- Venituri totale
- 106.854 lei
- Cheltuieli totale
- 86.784 lei
- Profit brut
- 20.070 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 124.049 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.149 lei
- Datorii
- 114.745 lei
- Capitaluri
- 17.095 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.989 lei
- Venituri totale
- 105.548 lei
- Cheltuieli totale
- 98.660 lei
- Profit brut
- 6.888 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.551 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 159.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.502 lei
- Datorii
- 19.269 lei
- Capitaluri
- 147.784 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.952 lei
- Venituri totale
- 146.197 lei
- Cheltuieli totale
- 15.343 lei
- Profit brut
- 130.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 126.468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 147.138 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100.096 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.042 lei
- Datorii
- 9.517 lei
- Capitaluri
- 142.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.166 lei
- Venituri totale
- 126.795 lei
- Cheltuieli totale
- 78.265 lei
- Profit brut
- 48.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.494 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 117.434 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.231 lei
- Datorii
- 105.762 lei
- Capitaluri
- 15.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.419 lei
- Venituri totale
- 22.276 lei
- Cheltuieli totale
- 79.736 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.460 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.681 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.451 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.526 lei
- Datorii
- 65.406 lei
- Capitaluri
- -30.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 409.574 lei
- Venituri totale
- 412.713 lei
- Cheltuieli totale
- 101.887 lei
- Profit brut
- 310.826 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 298.446 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 341.772 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 316.258 lei
- Datorii
- 21.921 lei
- Capitaluri
- 325.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 648.463 lei
- Venituri totale
- 653.319 lei
- Cheltuieli totale
- 101.784 lei
- Profit brut
- 551.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 535.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 559.884 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 182.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 377.483 lei
- Datorii
- 29.403 lei
- Capitaluri
- 536.015 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.277 lei
- Venituri totale
- 282.951 lei
- Cheltuieli totale
- 47.074 lei
- Profit brut
- 235.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 227.388 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 232.058 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.183 lei
- Casa și conturi la bănci
- 199.875 lei
- Datorii
- 10.128 lei
- Capitaluri
- 227.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.174 lei
- Venituri totale
- 165.776 lei
- Cheltuieli totale
- 35.518 lei
- Profit brut
- 130.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 125.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130.958 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 67.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.880 lei
- Datorii
- 7.955 lei
- Capitaluri
- 128.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 95.115 lei
- Venituri totale
- 95.317 lei
- Cheltuieli totale
- 13.427 lei
- Profit brut
- 81.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.034 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.349 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.960 lei
- Datorii
- 5.083 lei
- Capitaluri
- 65.999 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 2.478 lei
- Cheltuieli totale
- 3.133 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 655 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 729 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.331 lei
- Datorii
- 15.366 lei
- Capitaluri
- -13.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.772 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.772 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.772 lei
- Active imobilizate
- 4.237 lei
- Active circulante
- 180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 180 lei
- Datorii
- 7.989 lei
- Capitaluri
- -3.572 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3311 · Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.3)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3313 · Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.3)
- 3314 · Repararea și întreținerea echipamentelor electrice (CAEN Rev.3)
- 3317 · Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3319 · Repararea și întreținerea altor echipamente (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5330 · Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6120 · Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7010 · Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7751 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor (CAEN Rev.3)
- 7752 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8561 · Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
Înregistrări mai vechi (3)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului