Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

LUCTOR ET EMERGO BUCURESTI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, înmatriculată la 8 august 2022.

Identitate

Denumire legală
LUCTOR ET EMERGO BUCURESTI S.R.L.
CUI
46614700
Nr. înmatriculare
J2022015369239
EUID
ROONRC.J2022015369239
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
8 august 2022

Sediu social

Adresă
ATOMIȘTILOR, nr. 141-149, nr.Cadastral 55625-C1, Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 iunie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 09.08.2024
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ECXARCU-HARFAŞ ŞTEFAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
225 mii lei02022: fără date2023: 225 mii lei2024: 189 mii lei2025: 193 mii lei2022202320242025
Rezultat net
79 mii lei0-269 mii lei2022: -11 mii lei2023: 79 mii lei2024: -53 mii lei2025: -269 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 456 din 733 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Ilfov, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 23.525 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025193.471 lei-268.702 lei13.072.431 lei1.262.758 lei1.808.991 lei
2024188.948 lei-52.550 lei03.087.129 lei1.010.215 lei2.077.693 lei
2023225.037 lei78.726 lei2.422.110 lei291.809 lei2.130.301 lei
2022-11.325 lei2.086.306 lei34.731 lei2.051.575 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
193.471 lei
Venituri totale
194.202 lei
Cheltuieli totale
462.904 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
268.702 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
268.702 lei
Active imobilizate
2.842.101 lei
Active circulante
230.330 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
187.888 lei
Casa și conturi la bănci
42.442 lei
Datorii
1.262.758 lei
Capitaluri
1.808.991 lei
Capital subscris vărsat
2.062.900 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
188.948 lei
Venituri totale
188.975 lei
Cheltuieli totale
241.525 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
52.550 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
52.550 lei
Active imobilizate
2.900.711 lei
Active circulante
186.418 lei
Stocuri
Creanțe
175.009 lei
Casa și conturi la bănci
11.409 lei
Datorii
1.010.215 lei
Capitaluri
2.077.693 lei
Capital subscris vărsat
2.062.900 lei
Număr mediu de salariați
0

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
225.037 lei
Venituri totale
225.181 lei
Cheltuieli totale
133.940 lei
Profit brut
91.241 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
78.726 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.271.665 lei
Active circulante
150.445 lei
Stocuri
Creanțe
53.174 lei
Casa și conturi la bănci
97.271 lei
Datorii
291.809 lei
Capitaluri
2.130.301 lei
Capital subscris vărsat
2.062.900 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 239 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑