LUCKYSTAR IMPEXLUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, înmatriculată la 24 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LUCKYSTAR IMPEXLUX S.R.L.
- CUI
- 42825666
- Nr. înmatriculare
- J2020001800131
- EUID
- ROONRC.J2020001800131
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- SEIMENI, nr. 1A, et. P, Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
- Localitate
- Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
- Cod poștal
- 905200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZHANG LEKAI — administrator
- ZHANG XINLE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 200 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4712, județul Constanța, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 4.469 din 26.023 în tot județul, și locul 3.993 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.340.703 lei | 201.158 lei | 4 | 2.178.427 lei | 1.146.006 lei | 1.032.421 lei |
| 2024 | 1.356.037 lei | 297.398 lei | 4 | 1.579.572 lei | 748.309 lei | 831.263 lei |
| 2023 | 1.137.078 lei | 152.057 lei | 4 | 1.170.576 lei | 636.510 lei | 534.066 lei |
| 2022 | 1.106.191 lei | 167.896 lei | 4 | 796.748 lei | 414.745 lei | 382.003 lei |
| 2021 | 1.127.573 lei | 166.963 lei | 4 | 641.946 lei | 427.839 lei | 214.107 lei |
| 2020 | 580.188 lei | 46.744 lei | 3 | 758.697 lei | 711.553 lei | 47.144 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.340.703 lei
- Venituri totale
- 1.352.309 lei
- Cheltuieli totale
- 1.116.839 lei
- Profit brut
- 235.470 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.593 lei
- Active circulante
- 2.161.834 lei
- Stocuri
- 1.797.535 lei
- Creanțe
- 9.971 lei
- Casa și conturi la bănci
- 354.328 lei
- Datorii
- 1.146.006 lei
- Capitaluri
- 1.032.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.356.037 lei
- Venituri totale
- 1.361.016 lei
- Cheltuieli totale
- 1.030.761 lei
- Profit brut
- 330.255 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 297.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.047 lei
- Active circulante
- 1.544.525 lei
- Stocuri
- 1.308.884 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 235.641 lei
- Datorii
- 748.309 lei
- Capitaluri
- 831.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.137.078 lei
- Venituri totale
- 1.137.709 lei
- Cheltuieli totale
- 974.275 lei
- Profit brut
- 163.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.057 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.626 lei
- Active circulante
- 1.104.950 lei
- Stocuri
- 936.059 lei
- Creanțe
- 656 lei
- Casa și conturi la bănci
- 168.235 lei
- Datorii
- 636.510 lei
- Capitaluri
- 534.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.106.191 lei
- Venituri totale
- 1.106.770 lei
- Cheltuieli totale
- 927.806 lei
- Profit brut
- 178.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.896 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 83.181 lei
- Active circulante
- 713.567 lei
- Stocuri
- 588.821 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 124.746 lei
- Datorii
- 414.745 lei
- Capitaluri
- 382.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.127.573 lei
- Venituri totale
- 1.127.573 lei
- Cheltuieli totale
- 950.687 lei
- Profit brut
- 176.886 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.539 lei
- Active circulante
- 529.407 lei
- Stocuri
- 431.817 lei
- Creanțe
- 17.978 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.612 lei
- Datorii
- 427.839 lei
- Capitaluri
- 214.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 580.188 lei
- Venituri totale
- 580.188 lei
- Cheltuieli totale
- 527.847 lei
- Profit brut
- 52.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.744 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 141.897 lei
- Active circulante
- 616.800 lei
- Stocuri
- 451.729 lei
- Creanțe
- 90.535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.536 lei
- Datorii
- 711.553 lei
- Capitaluri
- 47.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului