LUCIAN IOCEA TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Stoenești, Comuna Stoenești, înmatriculată la 31 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LUCIAN IOCEA TRANS S.R.L.
- CUI
- 42856735
- Nr. înmatriculare
- J2020000492283
- EUID
- ROONRC.J2020000492283
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 49, Sat Stoenești, Comuna Stoenești, Olt
- Localitate
- Sat Stoenești, Comuna Stoenești, Olt
- Cod poștal
- 237430
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IOCEA LUCIAN-GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 263 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Olt, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 3.603 din 8.210 în tot județul, și locul 3.007 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.033 lei | -9.763 lei | 1 | 41.166 lei | 9.157 lei | 32.009 lei |
| 2024 | 269.240 lei | 3.604 lei | 1 | 67.888 lei | 20.244 lei | 47.644 lei |
| 2023 | 308.137 lei | 17.422 lei | 1 | 70.461 lei | 8.999 lei | 61.462 lei |
| 2022 | 365.304 lei | 47.700 lei | 1 | 115.277 lei | 6.238 lei | 109.039 lei |
| 2021 | 511.622 lei | 67.268 lei | 1 | 70.644 lei | 9.304 lei | 61.340 lei |
| 2020 | 23.230 lei | -6.128 lei | — | 24.269 lei | 30.197 lei | -5.928 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.033 lei
- Venituri totale
- 272.033 lei
- Cheltuieli totale
- 279.211 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.178 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.763 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.166 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.267 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.899 lei
- Datorii
- 9.157 lei
- Capitaluri
- 32.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.240 lei
- Venituri totale
- 273.240 lei
- Cheltuieli totale
- 267.039 lei
- Profit brut
- 6.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.604 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70 lei
- Active circulante
- 67.818 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.914 lei
- Datorii
- 20.244 lei
- Capitaluri
- 47.644 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 308.137 lei
- Venituri totale
- 308.137 lei
- Cheltuieli totale
- 287.788 lei
- Profit brut
- 20.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.422 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.811 lei
- Active circulante
- 65.650 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.724 lei
- Datorii
- 8.999 lei
- Capitaluri
- 61.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 365.304 lei
- Venituri totale
- 385.554 lei
- Cheltuieli totale
- 334.747 lei
- Profit brut
- 50.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.700 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.451 lei
- Active circulante
- 107.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.166 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.660 lei
- Datorii
- 6.238 lei
- Capitaluri
- 109.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 511.622 lei
- Venituri totale
- 518.372 lei
- Cheltuieli totale
- 446.090 lei
- Profit brut
- 72.282 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.268 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.185 lei
- Active circulante
- 60.459 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.183 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.276 lei
- Datorii
- 9.304 lei
- Capitaluri
- 61.340 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.230 lei
- Venituri totale
- 23.230 lei
- Cheltuieli totale
- 28.661 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.431 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.128 lei
- Active imobilizate
- 255 lei
- Active circulante
- 24.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.688 lei
- Casa și conturi la bănci
- 326 lei
- Datorii
- 30.197 lei
- Capitaluri
- -5.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului