LUCIAN COLAREZA ENTERTAINMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 22 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LUCIAN COLAREZA ENTERTAINMENT SRL
- CUI
- 37623547
- Nr. înmatriculare
- J13/1588/2017
- EUID
- ROONRC.J13/1588/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- DEZROBIRII, nr. 143, bl. IV22, sc. B, et. 2, ap. 23, camera 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900256
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COLAREZA LUCIAN-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 56 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Constanța, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 15.166 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 148%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169.650 lei | -9.618 lei | 1 | 123.817 lei | 133.281 lei | -9.464 lei |
| 2024 | 68.345 lei | -219.463 lei | 2 | 114.233 lei | 114.080 lei | 153 lei |
| 2023 | 100.007 lei | 3.493 lei | 1 | 361.212 lei | 143.507 lei | 219.616 lei |
| 2022 | 100.040 lei | 50.861 lei | 1 | 269.641 lei | 2.657 lei | 266.984 lei |
| 2021 | 116.000 lei | 84.491 lei | — | 216.123 lei | 0 lei | 216.123 lei |
| 2020 | 76.901 lei | 57.083 lei | — | 131.762 lei | 130 lei | 131.632 lei |
| 2019 | 47.901 lei | 31.210 lei | — | 74.597 lei | 48 lei | 74.549 lei |
| 2018 | 31.620 lei | 16.212 lei | — | 43.470 lei | 131 lei | 43.339 lei |
| 2017 | 33.647 lei | 26.927 lei | — | 27.554 lei | 427 lei | 27.127 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.650 lei
- Venituri totale
- 219.998 lei
- Cheltuieli totale
- 227.416 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.418 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.618 lei
- Active imobilizate
- 117.582 lei
- Active circulante
- 6.235 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.235 lei
- Datorii
- 133.281 lei
- Capitaluri
- -9.464 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.345 lei
- Venituri totale
- 168.788 lei
- Cheltuieli totale
- 386.644 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 217.856 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 219.463 lei
- Active imobilizate
- 100.990 lei
- Active circulante
- 13.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.243 lei
- Datorii
- 114.080 lei
- Capitaluri
- 153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.007 lei
- Venituri totale
- 101.544 lei
- Cheltuieli totale
- 97.215 lei
- Profit brut
- 4.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.493 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 144.041 lei
- Active circulante
- 217.171 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 90.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.171 lei
- Datorii
- 143.507 lei
- Capitaluri
- 219.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.040 lei
- Venituri totale
- 100.041 lei
- Cheltuieli totale
- 47.371 lei
- Profit brut
- 52.670 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.126 lei
- Active circulante
- 265.515 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 265.515 lei
- Datorii
- 2.657 lei
- Capitaluri
- 266.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.000 lei
- Venituri totale
- 116.000 lei
- Cheltuieli totale
- 28.591 lei
- Profit brut
- 87.409 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.491 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.813 lei
- Active circulante
- 209.310 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.952 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 216.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.901 lei
- Venituri totale
- 76.901 lei
- Cheltuieli totale
- 17.739 lei
- Profit brut
- 59.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.083 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.011 lei
- Active circulante
- 125.751 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 125.751 lei
- Datorii
- 130 lei
- Capitaluri
- 131.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.901 lei
- Venituri totale
- 47.901 lei
- Cheltuieli totale
- 15.255 lei
- Profit brut
- 32.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 117 lei
- Active circulante
- 74.480 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 74.480 lei
- Datorii
- 48 lei
- Capitaluri
- 74.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.620 lei
- Venituri totale
- 31.620 lei
- Cheltuieli totale
- 14.459 lei
- Profit brut
- 17.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.212 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 351 lei
- Active circulante
- 43.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.119 lei
- Datorii
- 131 lei
- Capitaluri
- 43.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.647 lei
- Venituri totale
- 33.647 lei
- Cheltuieli totale
- 5.710 lei
- Profit brut
- 27.937 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 585 lei
- Active circulante
- 26.969 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.969 lei
- Datorii
- 427 lei
- Capitaluri
- 27.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului