LUCIAN ALIN PHOTOGRAPHER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 14 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LUCIAN ALIN PHOTOGRAPHER SRL
- CUI
- 37204743
- Nr. înmatriculare
- J2017003321407
- EUID
- ROONRC.J2017003321407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- COLENTINA, nr. 20, bl. 9B, sc. D, et. 9, ap. 172, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21178
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SÂRBU DIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 690 din 731 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, municipiul București, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 125.752 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.100 lei | -9.168 lei | — | 11.422 lei | 3.500 lei | 7.922 lei |
| 2024 | 13.800 lei | 1.907 lei | — | 20.590 lei | 3.500 lei | 17.090 lei |
| 2023 | 12.940 lei | 5.547 lei | — | 17.205 lei | 2.022 lei | 15.183 lei |
| 2022 | 13.680 lei | 5.147 lei | — | 11.373 lei | 1.737 lei | 9.636 lei |
| 2021 | 1.350 lei | -8.678 lei | — | 7.989 lei | 3.500 lei | 4.489 lei |
| 2020 | 2.910 lei | -9.587 lei | — | 15.750 lei | 2.583 lei | 13.167 lei |
| 2019 | 33.391 lei | 17.011 lei | — | 24.909 lei | 1.168 lei | 22.754 lei |
| 2018 | 21.603 lei | 8.173 lei | — | 33.381 lei | 25.938 lei | 5.743 lei |
| 2017 | 2.750 lei | -2.630 lei | 0 | 22.456 lei | 23.513 lei | -2.430 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.100 lei
- Venituri totale
- 1.100 lei
- Cheltuieli totale
- 10.268 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.168 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.168 lei
- Active imobilizate
- 6.250 lei
- Active circulante
- 5.172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.773 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- 7.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.800 lei
- Venituri totale
- 13.800 lei
- Cheltuieli totale
- 11.501 lei
- Profit brut
- 2.299 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.907 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.469 lei
- Active circulante
- 7.121 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.722 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- 17.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.940 lei
- Venituri totale
- 12.940 lei
- Cheltuieli totale
- 6.336 lei
- Profit brut
- 6.604 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.547 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.383 lei
- Active circulante
- 10.822 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.822 lei
- Datorii
- 2.022 lei
- Capitaluri
- 15.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului