LUCHIANIUC DENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 19 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LUCHIANIUC DENTAL S.R.L.
- CUI
- 45250570
- Nr. înmatriculare
- J22/4002/2021
- EUID
- ROONRC.J22/4002/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- METALURGIEI, nr. 4, sc. B, et. parter, ap. 5, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUCHIANIUC ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 286 din 540 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Iași, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 12.275 din 25.031 în tot județul, și locul 8.550 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.954 lei | 114.320 lei | 1 | 116.750 lei | 8.348 lei | 114.609 lei |
| 2024 | 160.071 lei | 67.542 lei | 1 | 87.126 lei | 9.045 lei | 84.288 lei |
| 2023 | 115.030 lei | 20.834 lei | 1 | 44.689 lei | 6.530 lei | 38.159 lei |
| 2022 | 96.502 lei | 75.351 lei | 0 | 91.432 lei | 2.775 lei | 88.657 lei |
| 2021 | 15.529 lei | 13.106 lei | 0 | 15.722 lei | 2.416 lei | 13.306 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.954 lei
- Venituri totale
- 246.098 lei
- Cheltuieli totale
- 124.540 lei
- Profit brut
- 121.558 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.514 lei
- Active circulante
- 101.236 lei
- Stocuri
- 21.662 lei
- Creanțe
- 32.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.052 lei
- Datorii
- 8.348 lei
- Capitaluri
- 114.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.071 lei
- Venituri totale
- 160.071 lei
- Cheltuieli totale
- 87.727 lei
- Profit brut
- 72.344 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.542 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.576 lei
- Active circulante
- 80.550 lei
- Stocuri
- 17.456 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.094 lei
- Datorii
- 9.045 lei
- Capitaluri
- 84.288 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.030 lei
- Venituri totale
- 115.030 lei
- Cheltuieli totale
- 93.046 lei
- Profit brut
- 21.984 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.834 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.657 lei
- Active circulante
- 37.032 lei
- Stocuri
- 8.514 lei
- Creanțe
- 10.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.172 lei
- Datorii
- 6.530 lei
- Capitaluri
- 38.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului