LUCA VET&PET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, înmatriculată la 15 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LUCA VET&PET S.R.L.
- CUI
- 45971607
- Nr. înmatriculare
- J35/1662/2022
- EUID
- ROONRC.J35/1662/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- FĂGĂRAȘ, nr. 73, ap. 2, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Localitate
- Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Cod poștal
- 307200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SARCA MUGUREL-COSTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 49 din 145 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Timiș, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 9.758 din 31.251 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 479.360 lei | 29.338 lei | — | 352.044 lei | 139.619 lei | 75.596 lei |
| 2024 | 370.655 lei | 3.873 lei | — | 247.007 lei | 125.684 lei | 9.372 lei |
| 2023 | 274.438 lei | 3.239 lei | — | 281.789 lei | 276.290 lei | 5.499 lei |
| 2022 | 51.897 lei | 2.210 lei | — | 31.852 lei | 29.592 lei | 2.260 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 479.360 lei
- Venituri totale
- 490.647 lei
- Cheltuieli totale
- 457.527 lei
- Profit brut
- 33.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.338 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 170.226 lei
- Active circulante
- 181.818 lei
- Stocuri
- 48.558 lei
- Creanțe
- 47.742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.518 lei
- Datorii
- 139.619 lei
- Capitaluri
- 75.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 370.655 lei
- Venituri totale
- 379.360 lei
- Cheltuieli totale
- 375.487 lei
- Profit brut
- 3.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.873 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 158.509 lei
- Active circulante
- 88.498 lei
- Stocuri
- 24.762 lei
- Creanțe
- 31.766 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.970 lei
- Datorii
- 125.684 lei
- Capitaluri
- 9.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.438 lei
- Venituri totale
- 276.578 lei
- Cheltuieli totale
- 272.943 lei
- Profit brut
- 3.635 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.239 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.947 lei
- Active circulante
- 188.842 lei
- Stocuri
- 2.481 lei
- Creanțe
- 20.740 lei
- Casa și conturi la bănci
- 165.621 lei
- Datorii
- 276.290 lei
- Capitaluri
- 5.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului