LUCA & FLORIN AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sitaru, Comuna Grădiștea, înmatriculată la 17 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LUCA & FLORIN AUTO S.R.L.
- CUI
- 40015612
- Nr. înmatriculare
- J2018005048237
- EUID
- ROONRC.J2018005048237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- TEIULUI, nr. 1, Sat Sitaru, Comuna Grădiștea, Ilfov
- Localitate
- Sat Sitaru, Comuna Grădiștea, Ilfov
- Cod poștal
- 77111
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMION FLORIN-IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 189 din 297 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Ilfov, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 23.026 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 203.738 lei | -98.915 lei | 2 | 161.985 lei | 316.258 lei | -154.273 lei |
| 2024 | 350.102 lei | -31.688 lei | 2 | 207.933 lei | 263.292 lei | -55.359 lei |
| 2023 | 354.326 lei | -32.806 lei | 2 | 227.494 lei | 251.165 lei | -23.671 lei |
| 2022 | 370.561 lei | -4.325 lei | 1 | 270.333 lei | 261.197 lei | 9.136 lei |
| 2021 | 202.882 lei | 21.132 lei | 1 | 215.160 lei | 201.699 lei | 13.461 lei |
| 2020 | 34.083 lei | -7.480 lei | — | 34.026 lei | 41.697 lei | -7.671 lei |
| 2019 | 15.057 lei | 186 lei | — | 19.412 lei | 19.603 lei | -191 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 203.738 lei
- Venituri totale
- 203.871 lei
- Cheltuieli totale
- 300.716 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 96.845 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 98.915 lei
- Active imobilizate
- 2.001 lei
- Active circulante
- 159.984 lei
- Stocuri
- 129.725 lei
- Creanțe
- 26.631 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.628 lei
- Datorii
- 316.258 lei
- Capitaluri
- -154.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 350.102 lei
- Venituri totale
- 351.596 lei
- Cheltuieli totale
- 378.084 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.488 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.688 lei
- Active imobilizate
- 2.427 lei
- Active circulante
- 205.506 lei
- Stocuri
- 160.782 lei
- Creanțe
- 18.056 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.668 lei
- Datorii
- 263.292 lei
- Capitaluri
- -55.359 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.326 lei
- Venituri totale
- 355.058 lei
- Cheltuieli totale
- 384.298 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.806 lei
- Active imobilizate
- 3.869 lei
- Active circulante
- 223.625 lei
- Stocuri
- 211.353 lei
- Creanțe
- 7.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.631 lei
- Datorii
- 251.165 lei
- Capitaluri
- -23.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 370.561 lei
- Venituri totale
- 372.446 lei
- Cheltuieli totale
- 373.593 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.147 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.325 lei
- Active imobilizate
- 6.329 lei
- Active circulante
- 264.004 lei
- Stocuri
- 245.210 lei
- Creanțe
- 10.371 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.423 lei
- Datorii
- 261.197 lei
- Capitaluri
- 9.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.882 lei
- Venituri totale
- 204.547 lei
- Cheltuieli totale
- 178.763 lei
- Profit brut
- 25.784 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.993 lei
- Active circulante
- 206.167 lei
- Stocuri
- 196.370 lei
- Creanțe
- 5.503 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.294 lei
- Datorii
- 201.699 lei
- Capitaluri
- 13.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.083 lei
- Venituri totale
- 34.993 lei
- Cheltuieli totale
- 41.448 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.455 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.480 lei
- Active imobilizate
- 11.657 lei
- Active circulante
- 22.369 lei
- Stocuri
- 14.795 lei
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.074 lei
- Datorii
- 41.697 lei
- Capitaluri
- -7.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.057 lei
- Venituri totale
- 15.057 lei
- Cheltuieli totale
- 14.462 lei
- Profit brut
- 595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.321 lei
- Active circulante
- 5.091 lei
- Stocuri
- 800 lei
- Creanțe
- 2.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.941 lei
- Datorii
- 19.603 lei
- Capitaluri
- -191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului