LUC RULATE LYO93 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Focșani, înmatriculată la 21 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LUC RULATE LYO93 S.R.L.
- CUI
- 43218328
- Nr. înmatriculare
- J39/713/2020
- EUID
- ROONRC.J39/713/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- VRANCEI, nr. 24, Municipiul Focșani, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Focșani, Vrancea
- Cod poștal
- 620063
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLARU LUCIAN-ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 42 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4511, județul Vrancea, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 436 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.713.375 lei | 17.220 lei | 1 | 2.044.055 lei | 1.532.496 lei | 511.559 lei |
| 2024 | 4.228.792 lei | 120.415 lei | 1 | 1.600.193 lei | 1.105.854 lei | 494.339 lei |
| 2023 | 2.659.881 lei | 104.548 lei | 1 | 1.319.332 lei | 982.516 lei | 336.816 lei |
| 2022 | 1.777.468 lei | 85.905 lei | 1 | 955.185 lei | 790.616 lei | 164.569 lei |
| 2021 | 619.006 lei | 80.732 lei | 1 | 494.578 lei | 415.915 lei | 78.663 lei |
| 2020 | — | -2.269 lei | — | 22.367 lei | 24.436 lei | -2.069 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.713.375 lei
- Venituri totale
- 4.723.542 lei
- Cheltuieli totale
- 4.703.268 lei
- Profit brut
- 20.274 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.220 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.044.055 lei
- Stocuri
- 2.017.534 lei
- Creanțe
- 18.598 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.923 lei
- Datorii
- 1.532.496 lei
- Capitaluri
- 511.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.228.792 lei
- Venituri totale
- 4.233.273 lei
- Cheltuieli totale
- 4.093.904 lei
- Profit brut
- 139.369 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.600.193 lei
- Stocuri
- 1.463.328 lei
- Creanțe
- 130.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.611 lei
- Datorii
- 1.105.854 lei
- Capitaluri
- 494.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.659.881 lei
- Venituri totale
- 2.665.488 lei
- Cheltuieli totale
- 2.543.889 lei
- Profit brut
- 121.599 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.319.332 lei
- Stocuri
- 1.267.067 lei
- Creanțe
- 47.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.444 lei
- Datorii
- 982.516 lei
- Capitaluri
- 336.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.777.468 lei
- Venituri totale
- 1.778.298 lei
- Cheltuieli totale
- 1.674.617 lei
- Profit brut
- 103.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 955.185 lei
- Stocuri
- 681.842 lei
- Creanțe
- 245.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.387 lei
- Datorii
- 790.616 lei
- Capitaluri
- 164.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 619.006 lei
- Venituri totale
- 620.025 lei
- Cheltuieli totale
- 529.567 lei
- Profit brut
- 90.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 494.578 lei
- Stocuri
- 315.047 lei
- Creanțe
- 3.941 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175.590 lei
- Datorii
- 415.915 lei
- Capitaluri
- 78.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15 lei
- Cheltuieli totale
- 2.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.269 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.269 lei
- Active imobilizate
- 21.888 lei
- Active circulante
- 479 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 479 lei
- Datorii
- 24.436 lei
- Capitaluri
- -2.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului