LUANA REMPLAST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 6 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LUANA REMPLAST S.R.L.
- CUI
- 37345785
- Nr. înmatriculare
- J33/536/2017
- EUID
- ROONRC.J33/536/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE DOJA, nr. 130, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720149
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SFICHI REMUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3299, județul Suceava, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 13.548 din 16.743 în tot județul, și locul 13.117 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.055 lei | 253 lei | 0 | 77.926 lei | 47.346 lei | 30.580 lei |
| 2024 | 60.767 lei | 6.367 lei | 0 | 86.237 lei | 55.910 lei | 30.327 lei |
| 2023 | 37.212 lei | 1.189 lei | 1 | 79.392 lei | 55.431 lei | 23.961 lei |
| 2022 | 85.570 lei | 2.532 lei | 1 | 80.700 lei | 57.928 lei | 22.772 lei |
| 2020 | 51.550 lei | 5.776 lei | 2 | 80.573 lei | 53.181 lei | 17.437 lei |
| 2019 | 64.310 lei | 9.902 lei | 2 | 109.275 lei | 40.384 lei | 11.659 lei |
| 2018 | 44.700 lei | 1.557 lei | 1 | 191.676 lei | 67.357 lei | 1.759 lei |
| 2017 | 160 lei | 2 lei | — | 3.781 lei | 3.579 lei | 202 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.055 lei
- Venituri totale
- 48.056 lei
- Cheltuieli totale
- 47.372 lei
- Profit brut
- 684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.233 lei
- Active circulante
- 62.693 lei
- Stocuri
- 28.018 lei
- Creanțe
- 628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.047 lei
- Datorii
- 47.346 lei
- Capitaluri
- 30.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.767 lei
- Venituri totale
- 60.767 lei
- Cheltuieli totale
- 52.722 lei
- Profit brut
- 8.045 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.029 lei
- Active circulante
- 63.208 lei
- Stocuri
- 22.596 lei
- Creanțe
- 628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.984 lei
- Datorii
- 55.910 lei
- Capitaluri
- 30.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.212 lei
- Venituri totale
- 37.212 lei
- Cheltuieli totale
- 35.685 lei
- Profit brut
- 1.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.826 lei
- Active circulante
- 48.566 lei
- Stocuri
- 41.387 lei
- Creanțe
- 628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.551 lei
- Datorii
- 55.431 lei
- Capitaluri
- 23.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.570 lei
- Venituri totale
- 85.570 lei
- Cheltuieli totale
- 82.263 lei
- Profit brut
- 3.307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.532 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.623 lei
- Active circulante
- 42.077 lei
- Stocuri
- 40.340 lei
- Creanțe
- 628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.109 lei
- Datorii
- 57.928 lei
- Capitaluri
- 22.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.550 lei
- Venituri totale
- 98.827 lei
- Cheltuieli totale
- 92.536 lei
- Profit brut
- 6.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.780 lei
- Active circulante
- 20.793 lei
- Stocuri
- 6.489 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.304 lei
- Datorii
- 53.181 lei
- Capitaluri
- 17.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.310 lei
- Venituri totale
- 134.106 lei
- Cheltuieli totale
- 123.560 lei
- Profit brut
- 10.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.902 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96.160 lei
- Active circulante
- 13.115 lei
- Stocuri
- 6.489 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.626 lei
- Datorii
- 40.384 lei
- Capitaluri
- 11.659 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.700 lei
- Venituri totale
- 79.089 lei
- Cheltuieli totale
- 77.085 lei
- Profit brut
- 2.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.537 lei
- Active circulante
- 52.139 lei
- Stocuri
- 4.441 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.698 lei
- Datorii
- 67.357 lei
- Capitaluri
- 1.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160 lei
- Venituri totale
- 160 lei
- Cheltuieli totale
- 158 lei
- Profit brut
- 2 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 412 lei
- Active circulante
- 3.369 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.169 lei
- Datorii
- 3.579 lei
- Capitaluri
- 202 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului