LSW GROUP SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Oituz, Comuna Oituz, înmatriculată la 3 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LSW GROUP SERVICE S.R.L.
- CUI
- 39949770
- Nr. înmatriculare
- J2018001481043
- EUID
- ROONRC.J2018001481043
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 267, Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău
- Localitate
- Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÎRJOL LAURENŢIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 116 din 727 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bacău, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 1.686 din 14.112 în tot județul, și locul 5.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.981.729 lei | 4.606 lei | 1 | 1.722.281 lei | 587.731 lei | 1.134.550 lei |
| 2024 | 1.998.889 lei | -371.757 lei | 1 | 1.530.572 lei | 448.669 lei | 1.081.903 lei |
| 2023 | 2.202.708 lei | -318.183 lei | 2 | 2.085.538 lei | 631.878 lei | 1.453.660 lei |
| 2022 | 2.180.656 lei | 114.897 lei | 2 | 1.820.136 lei | 48.293 lei | 1.771.843 lei |
| 2021 | 2.713.340 lei | 513.029 lei | 1 | 1.964.131 lei | 307.185 lei | 1.656.946 lei |
| 2020 | 1.257.163 lei | 665.694 lei | 1 | 1.422.906 lei | 243.374 lei | 1.179.532 lei |
| 2019 | 913.712 lei | 503.219 lei | 1 | 556.112 lei | 40.834 lei | 515.278 lei |
| 2018 | 91.187 lei | 11.859 lei | — | 106.481 lei | 94.422 lei | 12.059 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.981.729 lei
- Venituri totale
- 2.271.965 lei
- Cheltuieli totale
- 2.266.348 lei
- Profit brut
- 5.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 319.438 lei
- Active circulante
- 1.402.843 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.119.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 283.411 lei
- Datorii
- 587.731 lei
- Capitaluri
- 1.134.550 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.998.889 lei
- Venituri totale
- 2.180.417 lei
- Cheltuieli totale
- 2.552.174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 371.757 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 371.757 lei
- Active imobilizate
- 259.560 lei
- Active circulante
- 1.271.012 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.264.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.039 lei
- Datorii
- 448.669 lei
- Capitaluri
- 1.081.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.202.708 lei
- Venituri totale
- 2.556.810 lei
- Cheltuieli totale
- 2.850.118 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 293.308 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 318.183 lei
- Active imobilizate
- 484.142 lei
- Active circulante
- 1.601.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.240.103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 361.293 lei
- Datorii
- 631.878 lei
- Capitaluri
- 1.453.660 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului