LOXYA INGREDIENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 15 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LOXYA INGREDIENTS S.R.L.
- CUI
- 44119586
- Nr. înmatriculare
- J2021006929409
- EUID
- ROONRC.J2021006929409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- PETRU ȘI PAVEL, nr. 61B, ap. 8, MANSARDA, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DARIE GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 106 din 119 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4685, municipiul București, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 71.474 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222.365 lei | 12.409 lei | — | 103.839 lei | 81.528 lei | 29.513 lei |
| 2024 | 329.776 lei | 5.778 lei | 0 | 84.855 lei | 71.953 lei | 17.104 lei |
| 2023 | 107.865 lei | 15.350 lei | 1 | 157.812 lei | 150.687 lei | 11.327 lei |
| 2022 | 35.130 lei | -14.759 lei | 1 | 119.004 lei | 123.028 lei | -4.024 lei |
| 2021 | 297.821 lei | 10.535 lei | 0 | 56.373 lei | 45.638 lei | 10.735 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.365 lei
- Venituri totale
- 222.576 lei
- Cheltuieli totale
- 207.803 lei
- Profit brut
- 14.773 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.409 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 103.839 lei
- Stocuri
- 48.159 lei
- Creanțe
- 49.941 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.739 lei
- Datorii
- 81.528 lei
- Capitaluri
- 29.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 329.776 lei
- Venituri totale
- 400.604 lei
- Cheltuieli totale
- 393.331 lei
- Profit brut
- 7.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.778 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 84.855 lei
- Stocuri
- 48.549 lei
- Creanțe
- 33.314 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.992 lei
- Datorii
- 71.953 lei
- Capitaluri
- 17.104 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.865 lei
- Venituri totale
- 120.436 lei
- Cheltuieli totale
- 102.162 lei
- Profit brut
- 18.274 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.350 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.731 lei
- Active circulante
- 99.081 lei
- Stocuri
- 59.933 lei
- Creanțe
- 32.591 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.557 lei
- Datorii
- 150.687 lei
- Capitaluri
- 11.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.130 lei
- Venituri totale
- 35.138 lei
- Cheltuieli totale
- 48.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.743 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.759 lei
- Active imobilizate
- 78.307 lei
- Active circulante
- 40.697 lei
- Stocuri
- 390 lei
- Creanțe
- 32.772 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.535 lei
- Datorii
- 123.028 lei
- Capitaluri
- -4.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.821 lei
- Venituri totale
- 298.329 lei
- Cheltuieli totale
- 279.038 lei
- Profit brut
- 19.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.373 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.895 lei
- Datorii
- 45.638 lei
- Capitaluri
- 10.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului