LORYRAL MINIMARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, înmatriculată la 13 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LORYRAL MINIMARKET S.R.L.
- CUI
- 48483775
- Nr. înmatriculare
- J29/1569/2023
- EUID
- ROONRC.J29/1569/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- POIANA CÎMPINA, nr. 369, Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova
- Localitate
- Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 107425
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CÎRLAN SABIN-PARDALIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 897 din 1.346 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Prahova, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 12.539 din 21.767 în tot județul, și locul 4.195 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.557 lei | 14.539 lei | 3 | 72.533 lei | 77.669 lei | -5.136 lei |
| 2024 | 129.409 lei | -312 lei | 3 | 48.124 lei | 67.799 lei | -19.675 lei |
| 2023 | 17.395 lei | -19.563 lei | 3 | 25.750 lei | 45.113 lei | -19.363 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 173.557 lei
- Venituri totale
- 173.557 lei
- Cheltuieli totale
- 159.018 lei
- Profit brut
- 14.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.533 lei
- Stocuri
- 59.831 lei
- Creanțe
- 330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.372 lei
- Datorii
- 77.669 lei
- Capitaluri
- -5.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 129.409 lei
- Venituri totale
- 130.216 lei
- Cheltuieli totale
- 130.254 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 312 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.124 lei
- Stocuri
- 46.818 lei
- Creanțe
- 330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 976 lei
- Datorii
- 67.799 lei
- Capitaluri
- -19.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.395 lei
- Venituri totale
- 17.395 lei
- Cheltuieli totale
- 36.784 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.389 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.563 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.750 lei
- Stocuri
- 23.406 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.344 lei
- Datorii
- 45.113 lei
- Capitaluri
- -19.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului