LORRO BUSINESS INVEST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 4 septembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- LORRO BUSINESS INVEST SRL
- CUI
- 33550450
- Nr. înmatriculare
- J2014010297404
- EUID
- ROONRC.J2014010297404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 septembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- HORIA MĂCELARIU, nr. 83, sc. B, et. 8, ap. 107, CAMERA 1, COMPLEX CORTINA RESIDENCE, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Contact
- Telefon
- 0722 661 014
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 1 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 7 nov)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRIU LOREDANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -35.828 lei | 1 | 1.712 lei | 52.692 lei | -50.980 lei |
| 2024 | 13.030 lei | -38.698 lei | 1 | 2.523 lei | 17.903 lei | -15.152 lei |
| 2023 | 73.040 lei | 33.139 lei | 1 | 31.354 lei | 7.987 lei | 23.546 lei |
| 2022 | — | -2.024 lei | 1 | 179 lei | 9.772 lei | -9.593 lei |
| 2021 | — | -1.532 lei | 1 | 68 lei | 7.637 lei | -7.569 lei |
| 2020 | — | -1.604 lei | 1 | — | 6.037 lei | -6.037 lei |
| 2019 | 0 lei | -820 lei | — | 38 lei | 4.471 lei | -4.433 lei |
| 2018 | — | -2.068 lei | — | 378 lei | 3.991 lei | -3.613 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 545 lei | 2.090 lei | -1.545 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | — | 545 lei | 2.090 lei | -1.545 lei |
| 2015 | — | -1.188 lei | — | 545 lei | 2.090 lei | -1.545 lei |
| 2014 | 0 lei | -1.357 lei | — | 2.175 lei | 2.532 lei | -357 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 35.828 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.828 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.828 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.670 lei
- Datorii
- 52.692 lei
- Capitaluri
- -50.980 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.030 lei
- Venituri totale
- 13.030 lei
- Cheltuieli totale
- 51.598 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.568 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.698 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.523 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.837 lei
- Datorii
- 17.903 lei
- Capitaluri
- -15.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.040 lei
- Venituri totale
- 73.040 lei
- Cheltuieli totale
- 33.093 lei
- Profit brut
- 39.947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.139 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.354 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 31.354 lei
- Datorii
- 7.987 lei
- Capitaluri
- 23.546 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Reactivată fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.