LORINT LUCRETIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Maieru, Comuna Maieru, înmatriculată la 4 ianuarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LORINT LUCRETIA S.R.L.
- CUI
- 36887400
- Nr. înmatriculare
- J6/5/2017
- EUID
- ROONRC.J6/5/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 ianuarie 2017
Sediu social
- Adresă
- nr. 608, Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427130
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.01.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LORINT LUCRETIA — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -2.102 lei | — | 16.832 lei | 39.753 lei | -22.921 lei |
| 2023 | 0 lei | -351 lei | — | 16.684 lei | 37.503 lei | -20.819 lei |
| 2022 | — | -1.468 lei | 0 | 16.635 lei | 37.103 lei | -20.468 lei |
| 2021 | — | -255 lei | 0 | 16.903 lei | 35.903 lei | -19.000 lei |
| 2020 | — | -254 lei | 0 | 16.377 lei | 34.983 lei | -18.606 lei |
| 2019 | — | -1.919 lei | — | 16.381 lei | 34.733 lei | -18.352 lei |
| 2018 | — | -1.952 lei | 0 | 17.920 lei | 34.353 lei | -16.433 lei |
| 2017 | — | -14.681 lei | — | 18.772 lei | 33.253 lei | -14.481 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.102 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.102 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.102 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.832 lei
- Stocuri
- 14.713 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- -96 lei
- Datorii
- 39.753 lei
- Capitaluri
- -22.921 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 351 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 351 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.684 lei
- Stocuri
- 14.447 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22 lei
- Datorii
- 37.503 lei
- Capitaluri
- -20.819 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.468 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.468 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.468 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.635 lei
- Stocuri
- 16.662 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -27 lei
- Datorii
- 37.103 lei
- Capitaluri
- -20.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 255 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 255 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 255 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.903 lei
- Stocuri
- 14.447 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241 lei
- Datorii
- 35.903 lei
- Capitaluri
- -19.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 254 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 254 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 254 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.377 lei
- Stocuri
- 14.166 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- -4 lei
- Datorii
- 34.983 lei
- Capitaluri
- -18.606 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.919 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.919 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.381 lei
- Stocuri
- 14.166 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 34.733 lei
- Capitaluri
- -18.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 1.953 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.952 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.952 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.920 lei
- Stocuri
- 15.449 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 256 lei
- Datorii
- 34.353 lei
- Capitaluri
- -16.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 9 lei
- Cheltuieli totale
- 14.690 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.681 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.681 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.772 lei
- Stocuri
- 15.449 lei
- Creanțe
- 2.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.108 lei
- Datorii
- 33.253 lei
- Capitaluri
- -14.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului