LORIAM DECOR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 19 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LORIAM DECOR SRL
- CUI
- 38378020
- Nr. înmatriculare
- J2017001873261
- EUID
- ROONRC.J2017001873261
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- CIUCAȘ, nr. 1, ap. 28, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIDICI LORANT-LEVENTE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 501 din 520 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Mureș, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 16.534 din 16.897 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2018 | 15.234 lei | 5.972 lei | — | 9.014 lei | 2.589 lei | 6.425 lei |
| 2017 | 1.900 lei | -47 lei | — | 3.510 lei | 3.057 lei | 453 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.234 lei
- Venituri totale
- 15.234 lei
- Cheltuieli totale
- 8.805 lei
- Profit brut
- 6.429 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.014 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.014 lei
- Datorii
- 2.589 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.900 lei
- Venituri totale
- 1.900 lei
- Cheltuieli totale
- 1.890 lei
- Profit brut
- 10 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.510 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.480 lei
- Datorii
- 3.057 lei
- Capitaluri
- 453 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului