Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

LOREAL STUDIO S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 21 decembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
LOREAL STUDIO S.R.L.
CUI
40350463
Nr. înmatriculare
J2/2224/2018
EUID
ROONRC.J2/2224/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 decembrie 2018

Sediu social

Adresă
VIȘINULUI, nr. 17, Municipiul Arad, Arad
Localitate
Municipiul Arad, Arad
Cod poștal
310152

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.12.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BUHAI MONICA-CORINA — administrator
  • BUHAI PETRIŞOR VIOREL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
22 mii lei02019: 22 mii lei2020: 3 mii lei2021: 2 mii lei2022: 5 mii lei2023: 10 mii lei2024: 6 mii lei2025: 8 mii lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
7 mii lei0-17 mii lei2019: -9 mii lei2020: -17 mii lei2021: -9 mii lei2022: -5 mii lei2023: 7 mii lei2024: 2 mii lei2025: 2 mii lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 51 din 61 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Arad, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 13.283 din 14.349 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 30%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20258.416 lei2.376 lei6.064 lei35.134 lei-29.070 lei
20246.450 lei1.607 lei7.788 lei39.234 lei-31.446 lei
20239.615 lei6.558 lei6.181 lei39.234 lei-33.053 lei
20225.000 lei-4.762 lei1723 lei40.335 lei-39.612 lei
20212.000 lei-9.159 lei13.053 lei37.903 lei-34.850 lei
20203.350 lei-17.166 lei15.237 lei30.927 lei-25.690 lei
201921.653 lei-8.724 lei16.644 lei15.168 lei-8.524 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
8.416 lei
Venituri totale
8.416 lei
Cheltuieli totale
6.040 lei
Profit brut
2.376 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.376 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
6.064 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.064 lei
Datorii
35.134 lei
Capitaluri
-29.070 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
6.450 lei
Venituri totale
6.450 lei
Cheltuieli totale
4.843 lei
Profit brut
1.607 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.607 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
7.788 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
7.788 lei
Datorii
39.234 lei
Capitaluri
-31.446 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
9.615 lei
Venituri totale
9.615 lei
Cheltuieli totale
3.057 lei
Profit brut
6.558 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
6.558 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
6.181 lei
Stocuri
Creanțe
1.042 lei
Casa și conturi la bănci
5.139 lei
Datorii
39.234 lei
Capitaluri
-33.053 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑